21 липня 2017 року - НАРОДНИЙ ТРАУР

Повідомляє Ровесник 21.07.2017 16:53

21 липня 2017 року - НАРОДНИЙ ТРАУР

Фото з мережі Інтернет

Загиблі за 20.07.2017:
1. Руслан Конюша (58-ма бригада)
2. Тімофєєв Ілля (58-ма бригада)
3. В.В. Чорнобай (92-га бригада)
4. Сергій Гладкий (128-ма бригада)
5. Чорноконь (ім'я встановлюється) - (72-га бригада)
Уточнюється бригада:
1. Олександр Сень
2. Михайло Корженюк.
Доки є небо синє, доки серця палають
Доки пшеницю сіють...
Поширюймо!
Долучайся до ініціативи оголошення Народного дня трауру 21.07.2017 по дев'ятьох загиблих Воїнах-Героях на фронтах Національно-Визвольної Війни протягом 19-20.07.2017, та одному загиблому від ран у шпиталі.
Всі, хто вважає себе Нацією, а не "народиськом" - відмініть всі можливо заплановані для себе розважальні та святкові заходи, навіть якщо маєте День народження - проведіть його в колі сім'ї, не забувши пом'янути Хлопців.
Якщо нашій владі, а особливо Головнокомандувачу байдуже, якщо загальнонаціональні телеканали не додумались поставити на екрани свічки та зробити чорно-білими логотипи, якщо мережі ТРЦ чи нічні клуби та дорогі ресторани не відхиляються від програми - ЦЕ НЕ ПРО НАС!
Ми люди, які від початку Національно-Визвольної Війни покинули багато особистих справ, хтось продав автівку чи бізнес і пішов на фронт, став волонтером фронтовим чи тиловим, вріс в крісло перед комп'ютером для того, аби оперативно висвітлювати все, що відбувається на фронті, опанував професію фронтового журналіста - став Людиною.
Ми без підказки не зможемо згадати скількох Героїв ми вже поховали, скільки раз у нас обривалося серце, скільки раз здавалося, що нема наших сил, особливо коли це твій Друг, Брат, Тато чи Чоловік, а подекуди Мама, Сестра, Подруга чи Дружина...
Це НАША війна, наш "хрест" і нам його нести. Нам ховати, нам плакати, але найголовніше - нам і перемагати: для себе, своїх родин, сімей, нащадків. Після перемоги, це буде не країна клептократів, олігархів, бандитів, коллаборантів та "совків". Це буде НАША країна, яку ми відбудуємо і розбудуємо з величезною любов'ю.
А поки - траур, тиша, сум і лють. День, коли слід задуматись як ефективніше діяти далі, в ім'я не тільки цих дев'яти, а в ім'я КОЖНОГО хлопця, що віддав життя за Україну. 
Разом - до перемоги! Слава Україні!
(© Назар Приходько)


Опубліковано : 21.07.2017 16:53

Переглядів 519

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: