новини ровесника

1
Зеленський зустрівся зі студентами, які дали старт Євромайдану

2
Сотні кримчан тікають від скреп, щоб не служити в армії Росії

3
Найкрасивіші печери України, які знаходяться на Тернопільщині

4
В Україні більше не будуть видавати лікарняні листи: що зміниться

5
Перенесення Різдва в Україні: прийнято остаточне рішення

6
У Раді побилися через жінку: опубліковане образливе листування

7
В Україні введуть новий вид комунальних тарифів: за що доведеться доплатити

8
В Україні нагородили волонтерів: Притула і Тополя отримали ордени

9
Укрзалізниця готує приємний сюрприз: що чекати пасажирам

10
15-річна школярка тричі за день обікрала ТЦ

5 найкорисніших для здоров’я продуктів в серпні

Повідомляє ukrhealth.net 09.08.2018 11:37

5 найкорисніших для здоров’я продуктів в серпні

Фото з мережі Інтернет

Експерти в області харчування рекомендують звернути увагу на головні дари природи в серпні. Сезонні плоди – це найкращий спосіб наситити організм вітамінами, які допоможуть зміцнити здоров’я напередодні осінніх холодів.

Зокрема, в серпні при відсутності індивідуальних протипоказань потрібно обов’язково поласувати баштанними. Купуйте у серпні диню – завдяки великій кількості корисних мікроелементів вона позитивно впливає на самопочуття людей з серцево-судинними захворюваннями та хворобами шлунка. Крім того диня покращує процеси кровотворення, а також дуже корисна для вагітних.

Інша баштанна ягода – кавун. Його м’якоть багата антиоксидантами, які сприяють продовженню життя, захист від вікових порушень, раку, а каротин, наприклад, покращує зір. У кавуні присутній фолієва кислота, яка сприяє нормальному розвитку людського тіла, надає шкірі здоровий колір, покращує травні процеси. Вживання кавуна допомагає боротися з надмірною масою тіла.

Крім цього, медики рекомендують налягати на кабачки і цукіні, які є одним з найбільш дієтичних продуктів. Кабачки гарні для боротьби із зайвою вагою, для активізації роботи шлунку і кишечника. Лікарі називають їх по-особливому корисними при підвищеному тиску, збудливості і стресі, захворюваннях печінки і нирок.

Баклажан – один з головних овочів серпня, і недарма: він володіють цілим рядом корисних властивостей. Речовини, що входять до складу баклажанів, знижують рівень холестерину в крові, зміцнюють кістки, нормалізують травлення, а також надають протизапальний і антибактеріальний ефекти. Баклажани – прекрасне джерело кальцію, який покращує роботу серцевого м’яза. Пектинові речовини, що містяться в баклажанах, активують виведення шкідливих речовин з організму, а феноли і антоціани перешкоджають розвитку пухлин.

Увійшла в список найбільш корисних продуктів серпня і ожина, яка представляє собою справжнє джерело вітамінів і мінеральних речовин. Її вживання підсилює імунітет і робить більш ефективною терапію хвороб сечового міхура, ниркових хвороб, цукрового діабету і хвороб суглобів. Також, згідно з наявними науковими даними, ожина підтримує активність мозку – її компоненти захищають від виникнення нейродегенеративних розладів.


Опубліковано : 09.08.2018 11:37

Переглядів 238

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини