60-літні українки почали масово вагітніти від молодих іракців. Поки не в Тернополі

Повідомляє narodna-pravda.ua 30.10.2017 14:16

60-літні українки почали масово вагітніти від молодих іракців. Поки не в Тернополі

Фото з мережі Інтернет

Україні набула поширення напівлегальна афера з отриманням громадянства через укладання фіктивних шлюбів іноземців з українками.

Як стало відомо, близько шістдесяти іракських студентів оформили фіктивні шлюби з пенсіонерками в Одеській області, передає “Народна Правда” з посиланням на 368.media.

Начальник управління ГМС в Одеській області Олена Погребняк розповіла:

“Серед емігрантів в Україні зараз популярні фіктивні шлюби з громадянками нашої держави. Якщо ти одружився на громадянці України, ти маєш право отримати посвідку на проживання, а через два роки – громадянство. Відповідно, отримуєш паспорт і вже сміливо їдеш до Європи”.

Вона також навела як приклад один кричущий випадок:

“Зовсім недавно була кричуща ситуація: дві групи студентів Одеського національного медичного університету з Іраку (близько 60 осіб) після закінчення вузу все переженилися за місяць-два. Причому молоді люди одружилися на жінках з сіл області, які народилися ще в 1954 році! Шлюби, природно, фіктивні. Ми звернулися в правоохоронні органи. Виявилося, що шлюби, оформлялися швидко і терміново, хоча тоді ще Мін’юст таку послугу не надавав. Виявилося, що в жіночій консультації видавали довідки про вагітність цим жінкам 1950-х років народження! Я власне кажучи, не проти, але виникає питання, як це можливо”.

За словами чиновниці, Кримінальний кодекс поки ніяк не кваліфікує такі афери:

“Законодавець за такі афери нікого не карає. У будь-якій іншій країні, реєструючи такий шлюб, і бачачи, що жінка 60 років в положенні, цим би зацікавилися. У нас зареєстрували шлюб і документи прийшли до нас. І коли ми зібрали, наприклад, одночасно на видачу з 10 чоловік, то бачимо, що дружини “чоловіків” не розрізняють. Довелося через правоохоронців оформляти всім відмову”.

Раніше повідомлялося, що у Києві зростає популярність ініціативи «шлюб за добу».


Опубліковано : 30.10.2017 14:16

Переглядів 11302

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: