новини ровесника

1
Тарифи зростають: В Україні ввели абонплату на газ. Скільки доведеться переплатити

2
Рік без зими: Синоптики різко змінили прогноз погоди в Україні на лютий

3
«Долар бахне до 50» — експерти попереджають про небезпеку на валютному ринку

4
8 мобільних додатків для підготовки до ЗНО

5
Рада може прийняти закон про ринок землі на початку лютого

6
У яких школах Тернополя найбільше хворих на грип та ГРВІ?

7
Молодь колядою заробляла гроші на лікування двох хлопчиків із громади

8
Пільговиків чекають вражаючі зміни у 2020: що робити тим, хто хоче отримати субсидію

9
Як організувати час студенту, який навчається у другу зміну?

10
«Золотої» картоплі не буде: що в Україні найбільше подорожчає у 2020 році

Абітурієнти мають ще час до 24 січня

Повідомляє ТерМедіа 11.01.2020 14:00

Абітурієнти мають ще час до 24 січня

Фото з мережі Інтернет

Рівно два тижні залишилось в українських абітурієнтів, аби зареєструватися на пробне ЗНО. Завершується реєстрація 24 січня.

Участь у тестуванні – не обов’язкова, але вона неабияк допомагає учасникам краще підготуватися до реального ЗНО. Зокрема, це дає можливість правильно розрахувати час на вирішення тестів, заповнення бланків відповідей, зрозуміти, як відбувається процедура на практиці, об’єктивно оцінити власний рівень знань, психологічно налаштуватися на проходження тестування тощо.

Отож, пробне ЗНО проходитиме у дві сесії: 21 березня – з української мови та літератури; 28 березня – з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Нагадаємо, що реєстрація проходить на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти (у назвах областей «зашиті» посилання на сайти центрів).

Варто зауважити, що участь у пробному ЗНО є платною. При цьому кожен регіональний центр визначає її вартість самостійно, враховуючи, зокрема, витрати на друк і комплектуванням матеріалів, оплату праці працівників, долучених до організації тощо. Докладніше ознайомитися із вартістю пробних тестів у кожному регіоні можна ТУТ.

І, насамкінець, реєстрація та участь у пробному оцінюванні не означає автоматичну реєстрацію на основну сесію ЗНО. Крім того, результати пробного тесту не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливатимуть на конкурсний відбір під час вступу до вишів.


Опубліковано : 11.01.2020 14:00

Переглядів 92

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини