Активну молодь Тернопільщини запрошують долучатись до місцевого самоврядування

Повідомляє Відділ сім'ї та молоді Тернопільської ОДА 16.05.2018 20:25

Активну молодь Тернопільщини запрошують долучатись до місцевого самоврядування

Фото з мережі Інтернет

Інститут політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Координаційної ради молодих юристів міста Києва до Дня Конституції України проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні».

Метою конкурсу є підтримка обдарованої молоді, створення умов для її творчого зростання, залучення молоді до розвитку місцевого самоврядування, активізація науково-дослідницької діяльності студентів та аспірантів.

До участі запрошуються учні ‒ члени Малої академії наук України, студенти й аспіранти вищих навчальних закладів та наукових установ України.

  Конкурс проходить з 12 березня по 28 червня 2018 року. Прийом конкурсних робіт триває до 1 червня 2018 року.

Переможців визначить експертна рада, у складі якої ‒ провідні юристи, що зробили значний внесок у розвиток юридичної професії, науково-педагогічні працівники, представники Інституту політико-правових та релігійних досліджень, представники центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та інші особи, які мають відповідні наукові знання.

Конкурсні роботи разом із заявками визначеного зразка і рецензією наукового керівника слід надсилати у паперовому вигляді засобами поштового зв’язку на адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3 ‒ і в електронному на e-mail:  institute2014@ukr.net, з позначкою «На Конкурс».

Кожен учасник може подати не більше 1 конкурсної роботи.


Опубліковано : 16.05.2018 20:25

Переглядів 149

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: