новини ровесника

1
Ігор Побер наступає на п’яти двом лідерам парламентської гонки

2
«Реваншистів зупинять лише ті, хто має досвід», — Володимир В’ятрович

3
Поки батьки займалися своїми справами: поїзд збив 3-річну дитину

4
Подача заяв в університети: все, що потрібно знати

5
Володимир Іванишин: Маю чіткий план щодо підняття пенсій і зарплат

6
Величезна помилка: Комаровський зруйнував міф про небезпечне захворювання

7
Ігор Побер: Ми маємо допомагати захисникам фінансово, але скасовувати парад в їхню честь теж не варто

8
Любов і присяга: п'ять десантників покликали заміж своїх дівчат (Яскраве відео)

9
Хотіла зробити селфі: нові подробиці звірячого згвалтування 19-річної дівчини

10
З’їзд Аграрної партії обрав Михайла Поплавського лідером партії

«Антитіла» випустили новий кліп

Повідомляє studway.com.ua 04.08.2018 19:17

«Антитіла» випустили новий кліп

Фото з мережі Інтернет

На офіційному Youtube-каналі гурту «Антитіла» з’явився відеокліп на пісню «Лови момент». Композиція увійде до майбутнього альбому «Hello».

У новому кліпі немає акторів і постановок. Вперше музиканти показали широкій аудиторії свої сімʼї. Так, на екранах з’явився фронтмен Тарас Тополя з дружиною Оленою (співачка Alyosha), а також інші учасники гурту зі своїми близькими. За сюжетом всі вони відправляються у туристичний похід.

«Цього разу ми думали, що, можливо, щось можна придумати просте, зняти в студії за 1-2 знімальних дні, але ні. Ми багато говорили, стосовно того, як можна передати ідею пісні відеорядом, щоб це було не програшно і в якийсь момент цих дискусій народилася ідея походу. Одразу стало зрозуміло, що ця історія передасть справжні стосунки між людьми. Тому що в похід не йдуть з негідниками, в похід ідуть з людьми, на яких можна покластися, а тим більше якщо це складний похід», – ділиться Тарас Тополя.

Музиканти відзначили цей кліп як технічно складний і найдорожчий в історії «Антитіл». Протягом 10 днів знімальна група з двадцяти чоловік пройшла найважчий пішохідний туристичний маршрут України у сезон дощів. Вони піднялися вгору по річці Чорний Черемош – це дикі місця Карпат, Чивчинські гори, що знаходяться у прикордонній зоні Румунії. Через погодні умови команда вимушена була виїжджати у віддалену місцевість двічі. Все, що відбувалося за лаштунками, «Антитіла» показали у backstage-ролику.

«Лови момент» – своєрідне продовження кліпу «TDME». Серію завершить наступна пісня з майбутнього альбому «Hello», презентація якого запланована на осінь цього року.


Опубліковано : 04.08.2018 19:17

Переглядів 211

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини