Британська Рада надаватиме гранти на розвиток підприємницьких навичок

Повідомляє studway.com.ua 07.08.2018 14:17

Британська Рада надаватиме гранти на розвиток підприємницьких навичок

Фото з мережі Інтернет

5 вересня 2018 року Британська Рада запускає пʼятирічну програму Creative Spark, що виділятиме гранти до €50 000 на розвиток підприємницьких навичок у студентів і підприємців-початківців в Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії та Грузії.

Мета Creative Spark – запровадити успішний британський досвід серед країн-учасниць програми через партнерство між університетами та інституціями сектору креативних індустрій у Великій Британії та країнах-учасницях Creative Spark.

Фінансування може охоплювати різноманітні тренінги та події з розвитку підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців: від пітчингу ідей і започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності.

Проекти в межах програми зможуть реалізовувати університети cпільно з неурядовими організаціями, національними органами в секторі креативних індустрій у партнерстві з вищими навчальними закладами Великої Британії.

Грантову заявку подають університети або організації із Великої Британії.

Дедлайн подачі заявок – 8 жовтня 2018 року.

Британська Рада – міжнародна організація Сполученого Королівства, що сприяє поглибленню культурних зв’язків та освітніх можливостей між Великою Британією та іншими країнами.


Опубліковано : 07.08.2018 14:17

Переглядів 104

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: