Чого вчать дітей у заліщицьких сім'ях (Фото)

Повідомляє Ровесник Юрій Війтик 27.09.2017 10:15

Чого вчать дітей у заліщицьких сім'ях (Фото)

Фото Ровесник Юрій Війтик

Другий рік поспіль на базі Заліщицького агроколеджу відбулися змагання «Мама, тато, я – спортивна сім'я".

Справжнім сюрпризом для присутніх стала поява серед почесних гостей чемпіона Європи та світу, кращого спортсмена України 2006 року, голови Чернівецького обласного відділення НОК України Івана Гешка. А 22 сімейні команди представляли гімназію, школи Заліщиків та сіл району.

 

Івану Гешку вручили книги про місто заліщицького історика Михайла Сопилюка. А відомий спортсмен в свою чергу відзначив привабливість подібних змагань, як важливої школи виховання олімпійського резерву. Важливо те, що батьки і діти змагаються в одній команді, адже діти намагаються бути схожими на своїх батьків. А батькам він висловив щиру вдячність за підтримку дітей.

 

 

Цьогоріч найкращою спортивною сім'єю стали Роман та Уляна Купчаки з дочкою Анастасією з Бедриковець, другими були Іван та Олена Ільніцькі з Нейтаном із Заліщицької школи № 2, а третіми Олег, Уляна та Остап Марущаки з Устечка. Їм вручили кубки, золоті, срібні та бронзові медалі. Кожна сім'я отримала пакет від НОК із сертифікатом, посвідченням про участь в «Олімпійському уроці», футболкою, щоденником, зошитами, календариками, блокнотами та кульковими ручками з олімпійською символікою.

 

 

 

 

Юрій Війтик, викладач коледжу


Опубліковано : 27.09.2017 10:15

Переглядів 1686

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: