Ціна пробного ЗНО для тернопільських учнів - 132 грн

Повідомляє osvita.ua 11.01.2018 13:23

Ціна пробного ЗНО для тернопільських учнів - 132 грн

Фото з мережі Інтернет

 

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні для осіб, які мають намір використати цей інструмент при підготовці до тестування.

Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 129 до 137 грн в залежності від регіону проживання учасника.

Для учасників пробного ЗНО, які мешкають в Тернопільській області, пробне тестування з одного предмета коштуватиме 132 грн.

Реєстрація для участі у пробному тестуванні розпочалася 9 січня та триватиме до 31 січня 2018 року. Реєстрацію здійснюватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти.

Саме ж тестування відбудеться наприкінці березня. Пробний тест з української мови і літератури буде проведений 24 березня.

31 березня учасники пробного ЗНО матимуть можливість скласти один з тестів, які включені до переліку загальної програми тестування: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мов.

Як відомо, пробне тестування є однією зі складових підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Під час пробного ЗНО абітурієнти мають можливість ознайомитись із процедурою проведення тестування та виконати тестові завдання, що будуть максимально наближені до завдань, які будуть запропоновані учасникам ЗНО під час основної сесії тестування.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде виданий тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

УвагаРезультати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

 


Опубліковано : 11.01.2018 13:23

Переглядів 261

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: