До гуртожиту Заліщицького агроколеджу нагрянула поліція

Повідомляє Ровесник Проданик Василь, голова студради гуртожитку 09.10.2017 08:15

До гуртожиту Заліщицького агроколеджу нагрянула поліція

Фото Проданик Василь, голова студради гуртожитку

Вже стало доброю традицією з початком нового навчального року організовувати в гуртожитку Заліщицького агроколеджу різні заходи та зустрічі.

Одним із напрямів роботи вихователів та студради гуртожитку є формування стійких моральних якостей, правомірної поведінки на основі засвоєння ідеалів, норм і принципів моралі і права. Адже дотримання правил внутрішнього розпорядку, питання шкідливих звичок та порушення громадського порядку є одним із основних теоретичних основ правового виховання студентської молоді.

Тому, організовуючи зустріч з оперуповноваженим у справах дітей Заліщицького району Чайковським Володимиром Андрійовичем студентам було додатково роз'яснено вимоги законодавства та звернуто увагу на заборону вживання спиртних напоїв, наркотичних речовин, куріння  та відповідальність за порушення цих вимог передбачених законом України, техніку безпеки по використанню електро-побутових приладів, заборону використання, зберігання вибухонебезпечних предметів та міри покарання передбачених законом України.


Опубліковано : 09.10.2017 08:15

Переглядів 2123

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: