До уваги наших у Польщі: богослужіння українською мовою в римо-католицьких храмах

Повідомляє Наш вибір 27.07.2017 09:15

До уваги наших у Польщі: богослужіння українською мовою в римо-католицьких храмах

Фото з відкритих джерел

Греко-католики отримують щораз більше можливостей відправляти богослужіння українською мовою в римо-католицьких храмах у Польщі. Про це пише видання Gazeta Wyborcza.

Досі греко-католицькі меси українською відбувались лише час від часу — на великі свята. Тепер у містах, де є українські спільноти й немає греко-католицьких церков, такі  богослужіння будуть відбуватися щонеділі.

Так, з 9 квітня взяти участь у літургіях українською мовою можна в Груйцу (Мазовєцке воєводство) о 14.00 в Костелі Божого Милосердя та у Лодзі в каплиці св. Кристофа о 9.00.

Невдовзі, пише видання, до них долучаться чергові парафії. З травня служби українською відправлятимуть у місцевостях Пьотркув-Трибунальський, Згєж, Каліш, Швідніца чи Радом. Все це — результат старань єпископа Вроцлавсько-Гданської Єпархії Греко-католицької церкви Володимира Юрчака, який останніми тижнями контактував щодо цієї справи з єпископом Лодзської архідієцезії о. Марком Марчаком і єпископом Радомської дієцезії о. Генриком Томасіком. Обираючи парафії, священики орієнтувались на дані з урядів праці.


Опубліковано : 27.07.2017 09:15

Переглядів 401

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: