До уваги наших у Польщі: новий інтернет-сервіс для легалізації

Повідомляє Наш вибір 18.06.2017 13:15

До уваги наших у Польщі: новий інтернет-сервіс для легалізації

Фото з мережі Інтернет

Сudzoziemcy.gov.pl – портал, де іноземці, які планують скласти документи на отримання дозволу на перебування, можуть заповнити онлайн усі необхідні формуляри. Сервіс підготували Уряд до Справ іноземців і він є доступний польською, англійською, російською та французькою мовами.

Іноземці, які хочуть оселитись і легалізувати своє перебування у Польщі (на період довший, ніж дозволяє віза) повинні отримати документи, що підтверджують їх право перебувати в країні. Це, зокрема, дозволи на тимчасове перебування (до 3 років), постійне перебування, перебування довготермінового резидента Європейського Союзу, або документи, які видають громадянам країн ЄС. Щоб отримати ці документи, слід скласти відповідну заявку, яку тепер можна заповнити в Інтернеті.

На сайті cudzoziemcy.gov.pl необхідно вибрати відповідну заявку (wniosek), заповнити необхідні поля формуляру, а потім згенерувати готовий документ і занести його до належного уряду. На порталі можна заповнити онлайн заявки на дозвіл на тимчасове перебування, постійне перебування, довготермінового резитенда ЄС, а також про надання міжнародної охорони.

З сайту можна також завантажити інші формуляри, що можуть бути необхідними іноземцям. Зокрема: заявки про заміну карти перебування, продовження візи, реєстрація перебування громадянина ЄС чи “виписати” запрошення для іноземця.

У закладці адреси (adresy) знаходиться мапа польських служб та урядових установ, що займаються питаннями іноземців.


Опубліковано : 18.06.2017 13:15

Переглядів 1358

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: