Тернопільська суддя Андрусик – російський агент в судовій системі України?

3
Винахідник з Дніпра став лауреатом премії від Кабміну

4
Тернопільська суддя Надія Андрусик хоче перевершити «досягнення» горезвісних хабарників Зварича, Чауса та Князєва

5
Інший Франко: в український прокат виходить стрічка про Петра Франка

6
Чекає на «рускій мір»: корумпована суддя Андрусик повернула московському патріархату пів гектара землі під церкву в Тернополі

7
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

8

9
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

10
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

Драматичний поєдинок відбувся у Вишнівці

Повідомляє sports.te.ua 15.06.2018 22:17

Фото з мережі Інтернет

ФК "Вишнівець-2" в останньому поєдинку 6-го туру групи "Б" першої обласної ліги зустрічався з одним з лідерів – ФК "Тернопіль-Педліцей". Все йшло до того, що гості святкуватимуть чергову перемогу, однак вишнівецька команда в компенсований час не лише зрівняла рахунок, але й вирвала перемогу – 3:2.

У середині першого тайму господарі поля вийшли вперед. Ветеран ФК "Вишнівець-2" Андрій Білик віддав зручну передачу у розріз між захисниками на Владислава Мацюка і той вийшов віч-на-віч з воротарем суперника Дмитром Карасьовим і ударом з лівої ноги перекинув м’яча через кіпера (1:0). Гості не змирилися з таким розвитком подій і Максим Коломієць наприкінці першого тайму зрівняв рахунок, а на 61-й хвилині він ж після атаки лівий краєм та зміщенням у центр, обігравши по ходу двох захисників, вивів свою команду вперед (1:2).

Коли, футболісти з Тернополя подумками святкували перемогу, господарі пішли на штурм їхній воріт і в компенсований час не лише зрівняли рахунок, а й вирвали перемогу. Спершу після прострілу в штрафний майданчик за великого скупчення гравців обох команд Михайло Войцещук практично заштовхав м’яча у ворота суперника (2:2). А на четвертій компенсованій хвилині господарі отримали право на подачу кутового. Пішов навіс, хтось з гравців вишнівецької команди скинув м’яча на дальню стійку і Максим Борисевич ударом головою приніс своїй команді перемогу (3:2)…

ФК "Вишнівець-2" – ФК "Тернопіль-Педліцей" – 3:2 (1:1)

6 червня. Вишнівець. СК "Вишнівець". 200 гл. +20 град.

Судді: Володимир Ясюченя (Тернопіль), Андрій Шадюк (Тернопіль), Андрій Стасюк (Ланівці).

Спостерігач арбітражу: Вадим Маслій (Тернопіль).

ФК "Вишнівець-2": Горліцький, Лисий, Сайчук, Гарбуз, Федорчук-к (Чабай, 78), Лукащук (Олег Критюк, 54), Д. Щербатюк, Дідик, Білик (Борисевич, 55), М. Войцещук, Мацюк (Городецький, 51).

ФК "Тернопіль-Педліцей": Карасьов, Солтис-к (Гарбузов, 78), Коломієць, Грамяк, Волошин, Ткачук, Мостовий, Голодрига (Корянов, 54), Романішин Новачинський, Лаврик (Шевчук, 46).

Голи: Владислав Мацюк (20), Максим Коломієць (44, 61), Михайло Войцещук (90+2), Максим Борисевич (90+4).

Попереджені: Р. Дідик (23), І. Гарбуз (39).

Опубліковано : 15.06.2018 22:17