Facebook ввів цензуру: Що треба знати

Повідомляє patrioty.org.ua 11.12.2018 14:17

Facebook ввів цензуру: Що треба знати

Фото з мережі Інтернет

Соціальна мережа Facebook оновила правила спільноти, заборонивши пости про секс. Відповідні правила опублікували у блозі Facebook.

Тепер в правилах зазначено, що Facebook можна використовувати для обговорення проблеми домагань і сексуального насильства, але не можна для спонукання до сексуальних контактів між дорослими.

Заборонені пропозиції зайнятися сексом, прохання надіслати зображення сексуального характеру тощо. Не можна навіть натякати на секс. Наприклад, фраза "хочу розважитися сьогодні ввечері" може бути розцінена як натяк на секс.

Правила стосуються всіх груп, сторінок і навіть повідомлень в месенджері. Втім, в розмові з The Verge представники соцмережі прояснили деякі моменти. Потрібно пам'ятати, що модеруватись буде той контент, на який скаржаться користувачі. Якщо ніхто не поскаржиться, видаляти контент не будуть.

Опис сексуальних уподобань не заборонено, якщо повідомлення не провокує на секс. Наприклад, фраза "Я гей" не порушує правила Співтовариства, а фраза "Я натурал і шукаю дівчину, щоб полизати. Дзвоніть" - порушує.


Опубліковано : 11.12.2018 14:17

Переглядів 51

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: