новини ровесника

1
+34 і потужні грози: прогноз погоди шокував навіть синоптиків

2
Сильні чоловіки теж плачуть: Володимир Кличко поділився трагічною новиною

3
Представник Зеленського розповів, як планують знижувати тарифи на комуналку

4
Як рятуватися від спеки влітку: чи можна їсти морозиво

5
Верховна Рада поповниться ще одним коміком: стало відомо ім'я

6
Серед фаворитів на окрузі з центром в Зборові першого зареєстрували Чайківського

7
Філарет: Томос приніс нам не стільки користі, скільки шкоди

8
Подорожчають не тільки сигарети: Експерти розповіли, коли чекати стрибка цін в Україні

9
Який університет очолив рейтинг найкращих вишів країни в 2019 році

10
«Лемки жиют!», і рід їх – не переведеться! - Микола Люшняк на вшануванні 75-х роковин депортації автохтонних українців

Іван Чайківський: Бізнес працює без прокладок. Візьмемо цей досвід в політику

Повідомляє Агропродсервіс 10.06.2019 08:17

Іван Чайківський: Бізнес працює без прокладок. Візьмемо цей досвід в політику

Фото з мережі Інтернет

 
Днями, засновник компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський зустрівся з колективами підприємств, що входять в групу компанії «Агропродсервіс». Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
 
Прості робітники ставили питання, на які важко відповісти. Наприклад: як зробити так, щоб до думки людей дослуховувалася влада? Відповідь на запитання засновник та працівники знайшли разом: самі готові стати тою владою. Своїм прикладом вони можуть показати, як можна управляти підприємством, громадою, країною.
 
«Люди хочуть брати участь в управлінні громадами і державою. Вони самі хочуть визначати, як жити далі, що треба робити в них в селі чи в місті, - зазначив під час зустрічі Іван Чайківський. - І це нормально. Бо саме люди наповнюють бюджет, який потім розподіляють чиновники на свій розсуд. Чи хочуть цього люди? Більшість - ні. Вони хочуть бачити захисника їхніх інтересів, такого, який творить, будує, а не чиновника, який тільки за їхні гроші перерізає стрічки».
 
На зустрічі Іван Чайківський наголосив, що з влади треба вигнати посередників. Їх всіх не можна більше допускати до влади – просте рішення простих людей.
 
«Розподіляти бюджетні кошти та визначати напрямки робіт мають ті, хто наповнює бюджет. Бізнес та люди», - зазначив засновник компанії «Агропродсервіс» Іван .Чайківський.
 
Зачепили на зустрічі і питання політики, де Іван Чайківський запевнив, що досвід не головне, а головне – бажання. Він пригадав, як 20 років тому всі його агрономічні знання обмежувалися тим, що бачив як бабця працювала на городі. Але зараз він має одне з найкращих агропідприємств області.
 
«Я вірю, що і Зеленський, якого українці обрали президентом, не маючи політичного досвіду, має велике бажання змінити систему та повернути її лицем до українця», - додає Іван Чайківський.
 

До слова, як відомо, позачергові вибори призначені на 21 липня, а Іван Чайківський розглядається як найбільш імовірний кандидат на окрузі номер 165. Такі зустрічі з колективами можуть стати першими передвиборчими кроками Івана Чайківського на шляху до обрання депутатом Парламенту.


Опубліковано : 10.06.2019 08:17

Переглядів 48

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини