Колишній глава ФФУ Григорій Суркіс знову опинився в епіцентру скандалу

Повідомляє business-companion.te.ua 06.10.2017 18:35

Колишній глава ФФУ Григорій Суркіс знову опинився в епіцентру скандалу

Фото з мережі Інтернет

Як стало відомо, 4 жовтня Григорій Суркіс став фігурантом кримінальної справи.

 

Як інформує Українська правда“, Печерське в місті Києві управління Національної поліції України одержало заяву, що невстановлена особа підробила офіційні документи від імені ФФУ для висунення Григорія Суркіса до Виконкому УЄФА.

 

При цьому Журавльов посилається на офіційний лист генерального секретаря ФФУ Юрія Запісоцького, у якому зазначено, що з 2014 року Федерація не має документів на підтвердження висунення Суркіса на посади в УЄФА.

 

Вказується, що документи підробив тодішній очільник Київської федерації Ігор Кочетов.

 

Нагадаємо, Григорій Суркіс покинув посаду президента Федерації футболу України після Євро-2012, а у травні 2013-го його обрали віце-президентом УЄФА.

 

Ще під час підготовки до Євро-2012, Суркіс планував отримати посаду в УЄФА і зблизився з Мішелем Платіні. Уже перебуваючи на роботі в УЄФА, Суркіс і далі підтримував Платіні.

 

Після звинувачення француза в корупції на виборах нового глави УЄФА Суркіс підтримував Анхеля Вільяра. Невдовзі Вільяра разом з сином заарештувала іспанська поліція – теж за підозрою в корупції.

 

Кримінальне провадження щодо Суркіса вже внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 358 ч. 1 Кримінального кодексу України – “Підробка документів, печаток і бланків”.

 

Якщо підробку буде доведено, фігурантові загрожує до трьох років позбавлення волі.

 

Раніше з’ясувалося, що канал «2+2», частина акцій якого належить братам Суркісам, заборгував €1,6 млн. Ідеться про борг за трансляцію єврокубків у 2013-2015 рр. У 2015-му українська сторона попросила відстрочку, посилаючись на фінансову кризу в країні. Таку можливість УЄФА надала. Одначе канал досі не віддав боргу.


Опубліковано : 06.10.2017 18:35

Переглядів 226

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: