новини ровесника

1
Батьків штрафуватимуть за пропуски учнів – Кабмін

2
Що буде з курсом долара в Україні: Аналітик дав детальний прогноз на тиждень

3
Ветерани АТО поставили на коліна та змусили вибачитися араба, який погрожував українці ножем (Відео)

4
Зима обіцяє бути холодною та вітряною: прогнози синоптиків

5
Бий його, як мене: Усик дав пораду Гвоздику перед боєм з росіянином

6
Курс долара: що буде після переговорів України з МВФ

7
Студентки-живодерки втопили кошенят: скандал отримав несподіване продовження

8
Рябошапка розповів, які звинувачення висуватиме затриманому Гладковському

9
Чоловік прилюдно «покарав» нетверезу жінку (Відео)

10
Перехід на зимовий час: коли і як правильно перевести стрілки годинника

Микола Люшняк: З розвитку маленьких громад твориться добробут України (Відео)

Повідомляє Бізнес Компаньйон Тернопіль 10.07.2019 10:08

Микола Люшняк: З розвитку маленьких громад твориться добробут України (Відео)

Фото з мережі Інтернет

Виконувати свою роботу на совість. Народний депутат України Микола Люшняк впевнений, децентралізація – це шлях до стабільності та добробуту в Україні.
 
За останні 4 роки саме завдяки цій реформі та роботі потужної команди професіоналів в Гусятинській громаді було зроблено чимало корисних справ, а найголовніше те, що ці зміни на собі відчули мешканці ОТГ.

- Дякуючи пану Миколі нам замінили у школі усі вікна, поремонтували частину даху, він нам допоміг для того, аби пришвидшити запуск нашої бальнеологічної лікарні, так як наше містечко славиться водичкою і вона в нас була в частковому занепаді і дякуючи громаді і тій самій децентралізації змогли відновити таку перлину Гусятина, - каже жителька Гусятина Зоя Перегінець.

Народний депутат України Микола Люшняк розповідає, чотири роки тому хотіли утворити куди більшу громаду, але в силу певних обставин до неї увійшло 3 населених пункти. Зараз намагаються докладати максимум зусиль для того, аби в першу чергу мешканці ОТГ відчули ті зміни, на які чекали. Політик каже: за цей період реалізували багато із запланованого, та все ж попереду ще багато цілей.

- Громада була започаткована у 2015 році і вона є однією з перших громад в Україні і саме тут проводилися великі дискусії стосовно децентралізації. Звісно, громада мала бути набагато більша, але в силу певних обставин ми утворили громаду міста Гусятина і ще два населених пункти. Не можна сказати, що це найуспішніша громада, але сьогодні завдяки децентралізації люди повірили в себе і люди бажали змін, сьогодні держава надала можливість створювати громади і бути учасником державотворення в кожній маленькій громаді. З тих частинок, а саме громад, утворюється добробут України, - каже народний депутат України Микола Люшняк.

Виконуюча обов’язків селищного голови Гусятина Леся Чайка розповідає: їй часто доводиться спілкуватися з мешканцями містечка, тому точно може сказати зміни є відчутними і їх можна побачити.

- Безумовно є покращення, адже вони видні неозброєним оком, тобто є вагомі результати, адже в громадах появилися певні кошти, які можуть піти на реалізацію різних проектів, - каже Леся Чайка.

 
В команді Миколи Люшняка на цьому зупинятися не збираються, адже в планах реконструкції міста, розвиток туризму та рух тільки в перед.


 


Опубліковано : 10.07.2019 10:08

Переглядів 77

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини