Мінрегіон може дозволити вбудовані початкові школи

Повідомляє news.finance.ua 24.09.2018 10:17

Мінрегіон може дозволити вбудовані початкові школи

Фото з мережі Інтернет

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розглядає можливість дозволити в державних будівельних нормах (ДБН) проектувати в житлових комплексах вбудовані школи, повідомив заступник міністра Лев Парцхаладзе.

“Мінрегіон зараз розглядає таке питання – дозволити проектувати початкові школи, вбудовані в житлові будинки (на кшталт дитячих садків, норма про які вже міститься в оновлених ДБН, які наберуть чинності з 1 жовтня)”, – написав Л.Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, міністерство планує чітко прописати в вимогах до вбудованих шкіл необхідний рівень шумовий ізоляції, інсоляції, пожежної безпеки, рекуперацію, висоту стель, наявність спортзалу тощо.

“В Україні є велика нестача шкіл і дитсадків, особливо в великих містах, в центральних районах. З 1 жовтня набирають чинності оновлені ДБН, які містять норму про можливість проектувати невеликі дитсадки, вбудовані в житлові будинки. Проектування за аналогічним принципом невеликих початкових шкіл – це компроміс, який дійсно може вирішити важливу соціальну проблему”, – зазначив заступник міністра.


Опубліковано : 24.09.2018 10:17

Переглядів 235

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: