новини ровесника

1
Побили за твір і погрожували: Вчителі потрапили у гучний скандал (Відео)

2
Що стається, коли в дитинстві людина отримує психологічні травми

3
Розпороли живота: У Києві жорстоко вбили учасника АТО

4
Священик зняв кліп-пародію про «казкові» дороги (Відео)

5
Провокації влади не допоможуть їй приховати корупцію та спроби фальсифікувати вибори, – заява

6
У тернопільської маршрутки відпали двері (Фотофакт)

7
У школі під Львовом підстрелили учня: хто відповість за НП

8
Юлія Тимошенко: Я повертатиму довіру людей до влади своєю роботою

9
«Привикнуть!»: Розенко жорстко висловився про відміну субсидій

10
Чоловік приїжджає в школу, щоб забрати доньку – потім вчителька бачить його штани і розуміє, що відбувається

Молодь йде в політику

Повідомляє Доба 16.04.2018 13:17

Молодь йде в політику

Фото з мережі Інтернет

Нещодавно на загальнопартійному З’їзді головою Політради УГП обрала 24-річного пластуна Романа Лозинського. Його заступницею стала молода тернополянка Ірина Яремчук, яка очолювала команду Галицької Партії в нашому обласному центрі. Відтак постало питання: хто ж очолить осередок партії у Тернополі?

Відповідь на нього партійці дали 12 квітня, обравши собі очільником Івана Кізюка. Хлопець є відомим громадським активістом та дієвим партійцем уже три роки. Понад 10 років як член Молодіжного Націоналістичного Конгресу він працює з молоддю, організовує вишкільні табори тощо. Під час важкого протистояння на Революції Гідності Іван був ройовим 14 сотні Самооборони Майдану, яка згодом трансформувалась у громадську волонтерську мережу "Вільні люди".

Сьогодні в Івана Кізюка за плечима багаторічний досвід соціальної роботи, організаційного вишколу на посаді секретаря Тернопільської міської організації УГП, робота в Тернопільському національному економічному університеті.

"Не варто боятися робити кроки в політику. Думаю, саме зараз настав час для ініціативної молоді. Тому я дякую колегам за висловлений мені кредит довіри. Знаю, що з такою командою нам усе вдасться!", - коментує Іван Кізюк.

Цікаво, що Українська Галицька Партія пропонує зовсім нову для України політичну модель. Замість одного вождя - мультилідерське середовище, де кожен ефективний партієць за декілька років може стати головою партії. Замість популізму і критиканства - експертні групи, які розробляють плани дій у різних сферах. Замість мітингів і протестів - проукраїнські та проєвропейські цінності, які партійці поширюють все далі за межі Галичини. Недарма цю партію експерти називають політичним феноменом.


Опубліковано : 16.04.2018 13:17

Переглядів 219

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини