На Місяць відправлять «капсулу часу» з інформацією на ДНК

Повідомляє studway.com.ua 09.10.2018 10:17

На Місяць відправлять «капсулу часу» з інформацією на ДНК

Фото з мережі Інтернет

Microsoft і Лабораторія молекулярних інформаційних систем Вашингтонського університету у 2020 році відправить на Місяць «капсулу часу». Ключові інформаційні надбання людства планують закодувати в молекулах ДНК.

Капсулу відправлять у межах проекту «Ковчег» фонду Arch Mission Foundation. Він передбачає, що для збереження інформаційної спадщини людства її потрібно записати на екстремально стійкі носії. Дані помітять у «капсули часу» та розішлють за межі Землі на випадок глобальної катастрофи.

До неї помістять статті з Вікіпедії, близько 10 тисяч фотографій, тексти десятків великих книг та інші дані, записані на тонких нікелевих пластинках і в послідовності ланцюжків ДНК.

До капсули додадуть інструкцію для розшифровки молекули. ДНК синтезуватиме каліфорнійський біотехнологічний стартап Twist Bioscience.

Крім того, розробники оголосили про приймання пам’ятних знімків для послання. Надіслати їх для «Місячної бібліотеки» можуть усі. Для цього треба розмістити світлину в одній із соціальних мереж із хештегом #MemoriesInDNA.

Організатори передбачають, що проект охопить найближчі небесні тіла, включно з Місяцем і Марсом, а згодом і всю Сонячну систему. У планах фонду перетворити на бібліотеку всю нашу Галактику.


Опубліковано : 09.10.2018 10:17

Переглядів 57

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: