Тернопільська суддя Андрусик – російський агент в судовій системі України?

3
Винахідник з Дніпра став лауреатом премії від Кабміну

4
Тернопільська суддя Надія Андрусик хоче перевершити «досягнення» горезвісних хабарників Зварича, Чауса та Князєва

5
Інший Франко: в український прокат виходить стрічка про Петра Франка

6
Чекає на «рускій мір»: корумпована суддя Андрусик повернула московському патріархату пів гектара землі під церкву в Тернополі

7
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

8

9
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

10
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

На очах у десятків тисяч росіян: Два брати розгромили Росію за 21 хвилину

Повідомляє ustymenkooleh.patrioty.org.ua 17.11.2019 13:01

Фото з мережі Інтернет

Збірна Бельгії розгромила команду Росії в матчі 9-го туру відбіркового турніру на Євро-2020, який відбувся у Санкт-Петербурзі.

Зустріч на "Газпром-Арені" закінчилася з рахунком 1:4. Долю гри вирішили брати Азари у першому таймі.

Спершу красивим ударом відзначився Торган. Потім слово взяв його зоряний брат Едер, забивши ще два голи. Брати зробили свою справу за 21 хвилину.

В середині другого тайму Ромелу Лукаку довів рахунок до непристойного. Але росіяни забили гол престижу. Відзначився Георгій Джикія.

Бельгія здобула 9 перемог в 9 матчах. А у збірній Росії сьогодні друга поразка. Обидві збірні вийшли на Євро-2020 раніше.

"Ми не вміємо грати у футбол", - сказав перед грою Михайло Боярський. І дійсно, проти Бельгії росіяни зіграли дуже слабо.