новини ровесника

1
Провокації влади не допоможуть їй приховати корупцію та спроби фальсифікувати вибори, – заява

2
У тернопільської маршрутки відпали двері (Фотофакт)

3
У школі під Львовом підстрелили учня: хто відповість за НП

4
Юлія Тимошенко: Я повертатиму довіру людей до влади своєю роботою

5
«Привикнуть!»: Розенко жорстко висловився про відміну субсидій

6
Чоловік приїжджає в школу, щоб забрати доньку – потім вчителька бачить його штани і розуміє, що відбувається

7
Влетить у копієчку: скільки коштує оформити закордонний паспорт

8
Можливий навіть сніг: яка погода очікується в останній тиждень березня

9
Чоловік відрізав собі ногу, бо не мав грошей на лікарів

10
Персоніфіковані пенсії, страхова медицина, підтримка молоді, – Юлія Тимошенко про основні пункти своєї соціальної доктрини

На Тернопільщині будуть вчити дітей за новими стандартами

Повідомляє Терен 23.02.2018 20:13

На Тернопільщині будуть вчити дітей за новими стандартами

Фото з мережі Інтернет

Кабінет Міністрів на засіданні в середу, 21 лютого, затвердив державний стандарт початкової освіти. Згідно з прийнятим документом, школи Тернопільщини зможуть вибирати один із чотирьох прийнятих базових навчальних планів, якими визначатимуться мова навчання та баланс предметів для учнів початкових шкіл.

– У держстандарт початкової освіти входять чотири плани. План для закладів з українською мовою навчання, план для навчання мовою національної меншини… Ще два плани пов’язані з освітою дітей з особливими потребами. Важливим підходом у цьому стандарті є інтеграція дітей в середовище, адже в юному віці вони сприймають світ цілісно, – зазначила під час презентації документу міністр освіти та науки Лілія Гриневич.

Державний стандарт початкової освіти вступить в дію з 1 вересня 2018 року. Для цього до початку наступного навчального року буде проведено модернізацію шкіл, а вчителі пройдуть відповідне навчання. При цьому вона наголосила на потребі підняти заробітну плату вчителям, щоб мотивувати їх до кращої роботи.

Документ передбачає окреме вивчення ряду предметів – української чи іноземної мови або математики, і інтегроване вивчення цих предметів в дисципліні “Я досліджую світ”.

Також Гриневич зазначила, що державний стандарт базової освіти, який ще готується для прийняття, повинен стартувати з 2022 року. Держстандарт базової освіти Кабмін має намір затвердити в 2019 році, старшої школи – в 2027 році. При цьому міністр додала, що міністерство буде докладати зусилля для якнайшвидшого впровадження нового державного стандарту для середньої і старшої школи.


Опубліковано : 23.02.2018 20:13

Переглядів 282

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини