На Тернопільщині таки є робота

Повідомляє Ровесник Ірина Опалко 07.10.2017 12:15

На Тернопільщині таки є робота

Фото Ровесник Ірина Опалко

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості на замовлення товариства з обмеженою відповідальністю «Мост-Україна» відбувся міні-ярмарок вакансій.

Начальник відділу кадрів підприємства Руслан Бунін ознайомив безробітних з наявними вакансіями (менеджер зі збуту, менеджер з адміндіяльності, підсобник, оператор верстатів з ПК), умовами праці та її оплати, вимогами до працівників, соціальними гарантіями та корпоративними принципами роботодавця, продемонстрував презентаційні матеріали.

«На сьогоднішні«Мост-Україна» налічує понад 100 працівників. Підприємство стрімко та швидко розвивається, зміцнює свої позиції на деревообробному ринку України, - повідомив Руслан Бунін. - Сервісне обслуговування базується на принципах роботи провідних компаній світу, тому підбір обладнання та інструментів, їх монтаж, введення в експлуатацію, навчання персоналу та ін. максимально наближені до світових стандартів якості».

Міні-ярмарок вакансій відвідало 45 осіб з числа безробітних, які поспілкувалися з роботодавцем, отримали інформацію та відповіді на свої запитання. 5 безробітних, які зацікавилися пропозиціями роботи, було запрошено на день відкритих дверей «Мост-Україна».

Ірина Опалко


Опубліковано : 07.10.2017 12:15

Переглядів 1025

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: