Наша Христина з Голосу країни співала про Небесну сотню у Лондоні (Відео)

Повідомляє Ровесник 20.03.2017 20:57

Наша Христина з Голосу країни співала про Небесну сотню у Лондоні (Відео)

Фото з мережі Інтернет

 

"Мене звати Христина Дмитрик, мені 29 років. Я народилася в Тернополі, але вже 17 років живу в Лондоні, де керую рок-хором". Так скромно розповіла про себе наша землячка на "Голосі країни"

Після "сліпих" прослуховувань  Христина  потрапила в команду Сергія Бабкіна.  На своїй сторінці у фейсбуці вона написала: "Тішуся, що стала частиною проекту “Голос країни” і що маю такого тренера, як Сергій Бабкін. Власне, і його пісню “Нева” для "сліпих" прослуховувань обрала тому, що давно слухаю та люблю і цього виконавця, і гурт “5nizza”, учасником якого він є.  Це моя перша участь у такому вокальному шоу, і для мене дуже приємно було почути схвальні відгуки про свій виступ — і від української публіки, і від англійських друзів. А найбільш щемна — підтримка рідних".

У другому турі вона зі своєю конкуренткою виконали пісню Сергія Бабкіна “Ще осінь зовсім молода”.  За словами тренера, обоє учасниць відмінно впорались із завданням, проте Марта більше проникла в пісню і зробила її своєю, тому вибір впав саме на неї. Наша Христина покинула конкурс.

Ми ж пропонуємо слухачам "Ровесника" фрагмент благодійного концерту-реквієму памяті Небесної сотні, який відбувся суботнім вечером 21 лютого 2015 року в українській домівці у Лондоні, що на 154 Холланд Парк авеню, організований активістами Лондона. Там виступив і очолюваний тернополянкою Христиною її аматорський рок-хор.

 


Опубліковано : 20.03.2017 20:57

Переглядів 341

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: