новини ровесника

1
Пояснення Святої Літургії: просто і доступно

2
Курці у розпачі: Сигарети в Україні подорожчають до 100 грн за пачку (Відео)

3
Скандал із сексуальними домаганнями в ЗСУ: Суд оштрафував дівчину

4
5 сайтів, які надихають полюбити історію

5
Тернопільська студенткa прославилась на всю Україну

6
Посміхатися всупереч долі: Зірка «Дизель шоу» Яна Глущенко зізналась, що мало не наклала на себе руки після загибелі Марини Поплавської

7
Субсидії грошима «на руки»: У Кабміні детально пояснили механізм виплат

8
Держава даватиме батькам гроші на няню (Відео)

9
Поцілуй бузька в калатало: кого, як і куди найчастіше посилають українці (18+)

10
У мережі показали, як виглядає Тернопіль з повітряної кулі (Фото)

Найкращі і найгірші банки в Україні. Народний рейтинг

Повідомляє news.finance.ua 09.08.2018 10:17

Найкращі і найгірші банки в Україні. Народний рейтинг

Фото з мережі Інтернет

З 7 серпня наші колеги з порталу «Мінфін» запустили Народний рейтинг банків.

Що за рейтинг?
Складено його не експертами і не журналістами. Оцінки фінустановам ставите саме ви – клієнти банків! Відгуки сайт збирає з 2010 року. За цей час їх накопичилося 70 тисяч!

Разом з відгуком читач ставить банку оцінку за п’ятибальною шкалою. На їх основі і розраховується Народний рейтинг банків.

У проекті беруть участь банки, у яких накопичилося 100 і більше підтверджених відгуків. На момент запуску проекту таких налічувалося 21.

Навіщо мені залишати відгук?
Щоб мотивувати кредитні установи уважніше ставитися до заявок клієнтів. Все тому, що на оцінку банку впливає не кожна думка в Народному рейтингу банків.

«Мінфін» зараховує лише реальні відгуки, що грунтуються на особистому досвіді читачів. Кожен з них проходить перевірку. Якщо правдивість викладених претензій викликає сумніви, модератори сайту запитують додаткову інформацію. Користувача можуть попросити надати фотографії документів, скан касового чека, ім’я співробітника банку, який поводився некоректно, тощо.

Що свіжіший відгук, то більша його вага в рейтингу банку. Думки, старші ніж один рік, на поточну оцінку практично не впливають.

Не враховуються відгуки, які не мають відношення до якості обслуговування банківських послуг. Наприклад, скарги на високі ставки за кредитами або настирливість колекторів не можуть зіпсувати рейтинг фінустанови.

Чим мені допоможуть?
Ви написали і підтвердили свій відгук? Залишайте на «Мінфіні» контактні дані і заповнюйте заявку на вирішення проблеми. Модератори переадресують її співробітникам банку.

«Мінфін» підвищує рейтинг банку, якщо він реагує на скарги. Тільки-но клієнт повідомляє порталу, що його проблема вирішена, оцінка відгуку збільшується на 2 бали.
Фінустанови дорожать своїм рейтингом = звертають увагу на вашу проблему.

Це працює! У липні під час закритого тестування Народного рейтингу банки вирішили проблеми перших клієнтів. За цей час Ощадбанк і Приватбанк вже встигли закрити по 5 скарг, Форвард – 3, Монобанк – 2, ПУМБ і Укрсоцбанк — по одній.

Народний рейтинг створено, щоб допомогти клієнтам оцінити якість послуг і виявити слабкі місця в сервісі кожного банку. Він також змусить кредитні установи активніше вирішувати ваші проблеми.


Опубліковано : 09.08.2018 10:17

Переглядів 170

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини