Невже на Тернопільщині випускатимуть гелікоптери

Повідомляє ОДА 10.08.2017 08:15

Невже на Тернопільщині випускатимуть гелікоптери

Фото з мережі Інтернет

Керівництво одного із провідних підприємств світу, що спеціалізується на випуску авіадвигунів та газотурбінних установок АТ «Мотор Січ» днями перебувало на Тернопільщині.

За словами Олексія Зеленюка, директора з виробництва товарів народного споживання підприємства АТ «Мотор Січ», метою візиту на Тернопільщину є впровадження продукції українського виробництва на внутрішньому ринку. «Є пропозиції щодо розміщення на Тернопільщині локацій з виготовлення нашої продукції – це верстати, авіа-двигуни, гелікоптери, товари для медичної галузі та народного споживання. Як ми бачимо, в області є хороший технічний та трудовий потенціал, і в такий спосіб спільно можна було б покращити ситуацію із зайнятістю місцевого населення. Крім того компанія «Мотор Січ» пропонує співпрацю у розвитку Тернопільського аеропорту, зокрема ми можемо надавати свої літаки для виконання регулярних рейсів», - зазначив Олексій Зеленюк 

Очільник краю повідомив, що мова йде як про запровадження регулярних рейсів, зокрема «Тернопіль-Київ», а у перспективі «Київ-Тернопіль-Жешув», так і про розміщення на базі тернопільського летовища так званого логістичного вузла з технічним обслуговуванням літаків та гелікоптерів.

 

«Для нас важливо, щоб сучасний високотехнічний центр з обслуговування авіаційної техніки з’явився на Тернопільщині. Найближчим часом потрібно буде відпрацювати усі можливі шляхи реалізації такого проекту. Саме тому на зустрічі із керівництвом «Мотор Січ» були присутні і голова обласної ради разом із заступниками, і народні депутати, і депутати обласної ради, і мер міста», - додав Степан Барна.

 

Довідково.

АТ «Мотор Січ» налічує понад 26 тис працівників, до складу об’єднання входять 10 повноцінних заводів. Історія підприємства почалася у 1907 році та нараховує вже більше 100 років. Підприємство випускає надійні авіаційні двигуни та газотурбінні установки, які є конкурентними на світовому ринку. Продукція підприємства експлуатується на літаках та вертольотах різного призначення більш ніж у 120 країнах світу


Опубліковано : 10.08.2017 08:15

Переглядів 462

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: