Німкеня повчила тернопільських студентів права

Повідомляє Відділ інформації та зв'язків з громадськістю ТНЕУ 28.11.2017 13:15

Німкеня повчила тернопільських студентів права

Фото Відділ інформації та зв'язків з громадськістю ТНЕУ

У Тернопільському національному економічному університеті відбулася відкрита он-лайн лекція доктора Оснабрюцького університету (Німеччина), члена робочої групи Європейської комісії з розробки та підготовки Директив Європейського Союзу у галузі приватного права, члена робочої групи з розробки законодавства Республіки Польщі про захист прав споживачів Анети Вевюровської-Домагальської на тему «Європейське приватне право».
 
У ході проведення лекції доктор окреслила основні галузі розвитку Європейського приватного права, договірного права та законодавства ЄС у галузі захисту прав споживачів. 
 
Спираючись на власний досвід, лектор охарактеризувала порядок прийняття та ступені гармонізації законодавства Європейського Союзу. У ході дискусії зі студентами було обговорено проект Цивільного кодексу ЄС (Draft Common Frame of References), у розробці якого доктор Вевюровська-Домагальська брала безпосередню участь.
 
На завершення лекції студенти та лектор обговорили проблемні питання та перспективи розвитку приватного права України у контексті його гармонізації із правом Європейського Союзу.


Опубліковано : 28.11.2017 13:15

Переглядів 474

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: