новини ровесника

1
Настасівська громада запрошує на «Свято хліба» (Програма)

2
Тернопіль очолив рейтинг міст України з найчистішим повітрям (інфографіка)

3
Скандал у дитячому притулку: вихователі і медсестра б'ють дітей (Відео)

4
Водіям дозволили не показувати посвідчення: у скандальному законі знайшли лазівку

5
Згвалтував десятки дітей: Суд відпустив з-під варти чоловіка, який зняв кілька тисяч відео з дитячим порно

6
Не тільки вчителька укрмови: 7 професій для філолога

7
Натисніть на нього: Зеленській порадили «розбавити» оточення чоловіка жінками

8
Відомий боксер Конор МакГрегор вляпався у скандал: що сталося

9
В Україні субсидії почнуть виплачувати по-новому: до чого готуватися?

10
Курс долара в Україні: що зміниться у вересні

Освіта чи досвід: що все-таки принесе більше грошей

Повідомляє news.finance.ua 15.02.2019 17:17

Освіта чи досвід: що все-таки принесе більше грошей

Фото з мережі Інтернет

У грудні 2018-го середня зарплата українців перевищила 10 тис грн. Водночас у регіонах та професійних сферах виплати різняться.

Розмір заробітної плати залежить від багатьох факторів. Наприклад, досвід роботи, освіта, знання мов. Кожен може приблизно розрахувати, на яку зарплату заслуговує.

Промоніторте ринок

Перегляньте оголошення про вакансії і резюме колег з вашої спеціальності. Водночас зарплата працівників однієї і тієї ж спеціальності може відрізнятися від 10 до 60%. Це, наприклад, залежить від регіону. Так, година роботи няні у невеликому місті коштує 30 грн, у Києві – 90 грн.

Досвід роботи

Чим більший досвід роботи, тим більшу зарплату можете отримувати. Так, кожні 5 років роботи – це додатково 10% до базової зарплати. Щоправда працівникам без досвіду доведеться відняти від зарплати 10-20%. Роботодавці не хочуть платити вчорашнім студентам стільки ж, як фахівцям зі стажем.

Вища освіта

Диплом про вищу профільну освіту може вплинути на підвищення виплат. Однак сьогодні ним нікого не здивуєш. Деякі компанії взагалі відмовляються від працівників без освіти.

Підвищення кваліфікації

Роботодавець платитиме більше, якщо ви маєте сертифікат про проходження спеціалізованих курсів. Це гарантовано 5% до базової заробітної плати.

Друга вища освіта

Вона знадобиться тільки тоді, коли буде суміжна з вашою основною спеціальністю. Наприклад, бухгалтер і аудитор. Тоді можна розраховувати на підвищення зарплати на 10%. Якщо бухгалтер здобув спеціальність режисера-постановника масових заходів Інституту культури і мистецтв, на зростання виплат сподіватися не варто.

Знання мов

Знання будь-якої іноземної мови важливе. Однак вам підвищать зарплату тільки тоді, коли ця мова потрібна для роботи у компанії.

Знання програм

Це впливатиме більше на підвищення зарплати надалі, ніж при прийомі на роботу. Щоправда завдяки знанню програм вас можуть обрати серед інших претендентів на вакансію.


Опубліковано : 15.02.2019 17:17

Переглядів 189

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини