Палац урочистих подій у Тернополі скоро змінить прописку?

Повідомляє Репортер 02.04.2018 21:17

Палац урочистих подій у Тернополі скоро змінить прописку?

Фото з мережі Інтернет

Власник будівлі на Майдані Волі, що в Тернополі, де нині розміщується РАЦС, «Ощадбанк», виставив органам юстиції за приміщення рахунок як комерційній структурі. Це близько 100 тисяч гривень на місяць. Органи юстиції не можуть покрити такі витрати, тому змушені шукати нове приміщення.

До останнього часу РАЦС перебував  у приміщенні на Майдані Волі на умовах договору і оплачував фактично лише комунальні послуги. Зараз «Ощадбанк» виставив непосильні для управління юстиції умови. Міська рада поки нічим не допомогла. Тому управління юстиції звернулося до обласної ради з проханням виділити бодай два кабінети у будівлі на Грушевського.

Депутати звернення підтримали, але в цілому це питання не вирішить, тому що РАЦСУ необхідне повноцінне приміщення, де можна було б займатися не тільки документальною роботою, а й проводити церемонії розпису.

– Ми попросили кабінети, щоб хоча б розмістити документи. Окрім церемоній розпису, відділ виконує багато інших функцій. Це і зміна прізвища , і апостиль, видачу довідок. Але найбільшою проблемою для нас залишається зал церемоній. Поки що це питання відкрите, – каже керівник Головного управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов.

Що цікаво, Тернопільський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану обслуговує здебільшого населення обласного центру. Однак керівництво Тернополя поки нічим не допомогло установі. В цій неприємній ситуації найперше заручниками стануть молоді пари, коли їх почнуть розписувати на вулиці чи в тісних кабінетах, а це не зробить честі нікому.

56081_1


Опубліковано : 02.04.2018 21:17

Переглядів 156

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: