Під час ревізії в ТНТУ виявили втрат майже на півмільйона гривень

Повідомляє 20 хвилин 05.02.2018 13:22

Під час ревізії в ТНТУ виявили втрат майже на півмільйона гривень

Фото з мережі Інтернет

Під час ревізії у ТНТУ фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 438 тис. грн.

Ревізією охопила й діяльність двох його відокремлених структурних підрозділів. Як з’ясували аудитори, на утримання викладачів, які викладали лише у групах, укомплектованих студентами контрактної форми навчання, та на оплату теплопостачання, спожитого і відшкодованого під час надання платних послуг, витрачалися кошти державного бюджету, а не спеціального фонду установи.

Зазначене призвело до незаконного витрачання коштів загального фонду на суму 169 тис. грн. Юридична служба університету не вжила заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості в межах терміну позовної давності на загальну суму 94 тис. грн. Також виявлено факти незаконної виплати премій та внесення до табелів недостовірних даних щодо фактично відпрацьованого часу.

Усе це призвело до зайвих витрат на оплату праці з нарахуваннями на суму 63,6 тис. грн. Ще майже 36 тис. грн витратили на оплату завищеної вартості ремонтних робіт та комунальних послуг. На поточні потреби установи незаконно використали 33,5 тис. грн, які належало повернути до бюджету. За допущення фінансових порушень на 12 посадових осіб склали протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії повідомили прокуратуру Тернопільської області.


Опубліковано : 05.02.2018 13:22

Переглядів 855

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: