новини ровесника

1
Ігор Побер наступає на п’яти двом лідерам парламентської гонки

2
«Реваншистів зупинять лише ті, хто має досвід», — Володимир В’ятрович

3
Поки батьки займалися своїми справами: поїзд збив 3-річну дитину

4
Подача заяв в університети: все, що потрібно знати

5
Володимир Іванишин: Маю чіткий план щодо підняття пенсій і зарплат

6
Величезна помилка: Комаровський зруйнував міф про небезпечне захворювання

7
Ігор Побер: Ми маємо допомагати захисникам фінансово, але скасовувати парад в їхню честь теж не варто

8
Любов і присяга: п'ять десантників покликали заміж своїх дівчат (Яскраве відео)

9
Хотіла зробити селфі: нові подробиці звірячого згвалтування 19-річної дівчини

10
З’їзд Аграрної партії обрав Михайла Поплавського лідером партії

Підліток застрелив сусіда, гуси якого заважали гнати корову

Повідомляє news.t1.ua 12.05.2019 17:17

Підліток застрелив сусіда, гуси якого заважали гнати корову

Фото з мережі Інтернет

У Павлограді на Дніпропетровщині 16-річний юнак вистрілив у сусіда впритул з пістолета на вулиці. Після вбивства підліток пішов додому, де його й затримала поліція.

Про це інформує ТСН.

Чоловіки не поділили широку дорогу просто під вікнами власних будинків.

Підліток гнав корів, а його дорослий сусід – гусей. Їхні будинки впритул один до одного, але родини були на межі справжньої сусідської війни. «Мій чоловік каже: «Ти поясни, синку, чого ти мене обзиваєш?» А він йому сказав, що вистрелить. Я думала, що це іграшка полякати, газовий, або запальничка», – каже жінка.

Поранений чоловік після пострілу зробив кілька кроків і впав замертво. За словами дружини, він одразу впав і з шиї потекла кров. Школяр був удома з батьками, аж поки поліція його не затримала. За словами його матері, син захищався.

Те, що десятикласник ходив з пістолетом, дивним не вважає. Пістолета синові купив батько. У поліції встановили, що пістолет, стартовий. Така зброя справді у вільному продажу, але аж ніяк не для підлітків. Тим більше пострілів упритул, – кажуть правоохоронці. «Стартовий пістолет використовується для подачі сигналу тривоги або для відлякування диких тварин.

Смерть потерпілого настала в результаті контузії головного мозку, яка виникла від дії пороховий газів пістолета», – розказує заступник начальника кримінальної поліції Павлограда Денис Столярчук. 16-річного стрільця заарештували на два місяці.

У школі про нього говорити навідріз відмовляються. «Якщо він ходить по корову з пістолетом, а де гарантія, що ця дитина не ходила з пістолетом в школу?!» – каже сусід. За їхніми словами, родина тероризувала усю вулицю, бо хотіла більше землі. Під прокльони сусідської родини удова тепер самотужки порається по господарству. Вона певна: за вбивство її чоловіка мають покарати не лише десятикласника, а передусім його батьків, що дали йому таке виховання і зброю. Підлітку за навмисне вбивство загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення.


Опубліковано : 12.05.2019 17:17

Переглядів 239

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини