Погода: чекаємо тепла. Ну, коли вже?

Повідомляє Ровесник Анна Дець 15.03.2017 18:41

Погода: чекаємо тепла. Ну, коли вже?

Фото з мережі Інтернет

Сьогодні в Тернополі знову хмарно, хоч і з улюбленим останніми днями терміном - проясненнями. З ранку був незначний морозець і навіть зявилось сонце. Та після обіду погода швидко змінилася, стало холодно та вітряно. На 17 годину повітря прогрілось всього-на-всього до позначки +6.

Найвища температура повітря цього дня за останніх 130 років спостережень становила +13,6 у 1991 році,  найнижча – у 1987 році –18,0. 

Рік тому в Тернополі погода була похмурою. Вночі падав дрібний сніг, який посилився вранці, але до середини дня він припинився. З +1 вночі  до 17 години температура суттєво не змінилася, становила лише +2. 

 

Завтра в Тернополі Sinoptik прогнозує весь день хмарну погоду. Можливий дощ, який розпочнеться після обіду, і, можливо – а це слово любить агенція  Sinoptik, ввечері падатиме дрібний дощ зі снігом. Температура повітря не перевищить +4.  

Народний прогноз погоди : 16 березня вшановується пам'ять протоієрея Петра Турчанинова. У минулі часи помітили, яка середина березня - таке і літо. У селян була традиція обходити навхрест поле, тим самим вказували, що сонцю ніколи відпочивати, потрібно і вологу вести, сніжицею поле поїти. З цього дня у городників розпочинається підготовка картоплі на посадку.

 

Анна Дець

 


Опубліковано : 15.03.2017 18:41

Переглядів 641

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: