Погода: набридла та зима. Ну, коли вже ВЕСНА?

Повідомляє Ровесник Анна Дець 19.03.2017 19:13

Погода: набридла та зима. Ну, коли вже ВЕСНА?

Фото з мережі Інтернет

Сьогодні в Тернополі вітряно та дуже холодно. Весь день падав дощ зі снігом, який до вечора послабшав. Правильно зробити ті, хто прислухалися до вчорашніх порад Ровесника і залишився сьогодні в теплій оселі. Тому, що погода не для прогулянок. На 17 годину зафіксовано не весняну температуру, лише +2.

Найвища температура повітря цього дня за останніх 130 років становила +21,0 у 1990 році,  найнижча – у 1962 році –17,4. 

 Рік тому в Тернополі з ранку  до вечора також була хмарна погода. Дощ зі снігом, який розпочався ще до світанку до середини дня припинився. На 17 годину повітря прогрілося всього-на-всього до позначки +1.

                                         

За прогнозами Sinoptik завтра в Тернополі протягом усього дня погода буде похмурою. Ранішній дрібний дощ зі снігом вдень зміниться дрібним дощем, який до вечора повинен закінчитися. Температура повітря становитиме не більше +4.  

Народний прогноз погоди: 20 березня відзначається день пам'яті святого мученика Василя, єпископа Херсонського, Таврійського. Встановлюється вже тепла погода, але холод ще не поспішає відступати: "З дахів капає, а за ніс цапає", вдень весняна капель, а на вечір може бути мороз.

 

Анна Дець


Опубліковано : 19.03.2017 19:13

Переглядів 606

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: