Покинула, але повернулась. Любов лелек із Чорткова

Повідомляє Високий замок online Наталія Кравчук 23.04.2017 15:15

Покинула, але повернулась. Любов лелек із Чорткова

Фото з мережі Інтернет

Бузько Артур у селі Шманьківці Чортківського району Тернопільщини – місцева знаменитість. Не лише тому, що вже вчетверте тут перезимував, не відлетівши у теплі краї, а й через свою віддану любов до лелечихи Аліси.

 

Птаха зі зраненим крилом на обійстя принесли діти сільського ветеринара Івана Підкови. Чоловік підлікував бузька, але сили здійматися в небо той таки не мав. Тож поселили білокрилого з курми. Наступного року господар змайстрував для лелеки гніздо на даху. А ще пізніше у ньому з’явилася… лелечиха Аліса. Як же звеселів Артур! Та тішився лише до кінця літа – птаха махнула крильми і відлетіла у вирій. Усю цю зиму бідолаха тужив. Навіть їсти відмовлявся. Понуро сидів на гнізді, виглядаючи Алісу, аж до сильних морозів. Тоді Іван Підкова вибрався на дах і таки зняв бідолаху. Не пропадати ж йому!

 Іван Підкова з сім’єю і бузьком Артуром.
Іван Підкова з сім’єю і бузьком Артуром.

А з приходом весни бузько став проситися надвір. Виглядав, де ж його кохана. А вона, хоч і повернулася з вирію, до Артура не поспішала. Прилетіла лише напередодні Великодня. І парочка в унісон заклекотіла на своєму гнізді. Господарі радіють, що в білокрилих зараз «медовий місяць». А там, сподіваються, і лелечата з’являться.Опубліковано : 23.04.2017 15:15

Переглядів 518

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: