Польські студенти нарекли Тернопіль “містом кохання”

Повідомляє Реально 10.05.2018 12:17

Польські студенти нарекли Тернопіль “містом кохання”

Фото з мережі Інтернет

Про те, що польські студенти назвали Тернопіль містом кохання, а також про є відсутність англомовного чи польськомовного меню в закладах харчування у ашому місті пише на своїй сторінці у соцмережі Ivan Rudakevych.

 “Вчора мав цікаву нагоду побувати гідом по Тернополю для групи польських студентів з UMCS (привіт Любліну!). Гуляючи по місту зустріли по дорозі не одну групу з Польщі (були навіть люди із Згоржельця з-під німецького кордону) та пару німців.
 
Загалом можна сказати, що твердження про неготовність Тернополя приймати іноземних туристів є трохи неактуальним. Принаймі поляки дають собі раду в закладах харчування і торгівлі та стараються орієнтуватися в місті.
 
Єдине, чого суттєво бракує, то інформації хоча б на англійській мові. Прикладом є відсутність англомовного чи польськомовного меню в закладах харчування. Цю проблему тепер можна вирішити швидко і недорого. Тарас КовальчукЮрій Дейнека може якось вплинете на тернопільських рестораторів?

Цікаво, що ці студенти назвали Тернопіль “містом кохання” (miastom miłości), бо тут є острів кохання, дерево кохання, вікно кохання і багато чого іншого романтичного. Можливо варто над тим подумати при розробці оновленого бренду міста?”


Опубліковано : 10.05.2018 12:17

Переглядів 415

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: