Поляки взялися за тернопільський сколіоз

Повідомляє Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. 07.11.2017 14:15

Поляки взялися за тернопільський сколіоз

Фото Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Делегація Навчально-реабілітаційного центру для дітей міста Живець (Республіка Польща) перебувала в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського з робочим візитом.

Польські колеги прочитали лекцію «Діагностика та лікування сколіозу» та провели майстер-клас з накладання тейпів при різних видах сколіозу для студентів 1-4 курсів. За відгуками студентів, це була корисна зустріч, з якої вони почерпнули цікаву і важливу інфорамцію, а також мали змогу освоїти низку практичних навичок.

    

Також метою візиту польських фахівців було обговорення питань щодо подальшої співпраці у напрямку освіти студентів за спеціальністю «Фізична терапія» та «Ерготерапія» за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» і «магістр». Мова йшла і про можливості стажування викладачів та студентів ТДМУ на базі Навчально-реабілітаційного центру для дітей в місті Живець (Польща) та проведення тренінгів за методиками, які використовуються в цьому закладі.

 

Нагадаємо, що цей центр – один з найпотужніших, найсучасніших і найкраще обладнаних закладів Польщі та Європи. Тут працює понад 80 досвідчених фахівців, які надають допомогу 300 дітям з особливими потребами. У закладі забезпечують комплексний підхід до реабілітації. Понад 50 діток відвідують шкільні заняття при центрі. Вони навчаються за спеціальною програмою. У центрі надають допомогу від немовлят до осіб 25 років з проблемами опорно-рухового апарату, з такими захворюваннями як ДЦП, аутизм, з вадами розвитку слуху, мови, зору і т.д. У закладі опікуються пацієнтами Польщі, Великобританії, Франції, Словаччини.

Польські колеги також зазначили, що вони планують в майбутньому знову завітати до ТДМУ з новими лекціями та практичними воркшопами.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

 


Опубліковано : 07.11.2017 14:15

Переглядів 1244

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: