Понад 40 гостей з-за кордону завітало до «Червоної калини» медуніверситету (фото, відео)

Повідомляє Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. 26.07.2017 14:15

Понад 40 гостей з-за кордону завітало до «Червоної калини» медуніверситету (фото, відео)

Фото Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Ось уже дванадцять років поспіль кожного липня навчально-оздоровчий комплекс Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського «Червона калина» наповнюється особливою атмосферою тепла людських сердець, щирими усмішками і обіймами.

І все це відбувається завдяки одному з найяскравіших проектів ТДМУ – Міжнародним студентським літнім школам, які своєю діяльністю привносять у цей світ більше добра, позитиву, шанобливого ставлення до представників різних країн і націй. Це у свою чергу сприяє зміцненню миру і добросусідських відносин. Цьогоріч літні школи були ще присвячені видатній даті в житті нашого університету – 60-річчю ТДМУ.

Понад 40 гостей з-за кордону завітало до НОК «Червона калина», зокрема представники Університету імені Грента Макюена(Едмонтон, Канада), Університету Мансура (Єгипет), Тбіліського державного медичного університету (Грузія), Люблінського медичного університету (Польща), Вищої школи безпеки у Познані (Польща), Вищої школи імені Папи Іоанна Павла ІІ у Білій Підлясці (Польща), Вищої школи наук про здоров’я у Жерарду (Польща), Вищої школи стратегічного планування в Добровій Гурнічі (Польща), Самаркандського державного медичного інституту (Узбекистан), Словацького медичного університету (Братислава, Словаччина).

Фотоальбом ХІІ Міжнародних студентських літніх шкіл можна переглянути тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1302630046525789


Опубліковано : 26.07.2017 14:15

Переглядів 601

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: