новини ровесника

1
Побили за твір і погрожували: Вчителі потрапили у гучний скандал (Відео)

2
Що стається, коли в дитинстві людина отримує психологічні травми

3
Розпороли живота: У Києві жорстоко вбили учасника АТО

4
Священик зняв кліп-пародію про «казкові» дороги (Відео)

5
Провокації влади не допоможуть їй приховати корупцію та спроби фальсифікувати вибори, – заява

6
У тернопільської маршрутки відпали двері (Фотофакт)

7
У школі під Львовом підстрелили учня: хто відповість за НП

8
Юлія Тимошенко: Я повертатиму довіру людей до влади своєю роботою

9
«Привикнуть!»: Розенко жорстко висловився про відміну субсидій

10
Чоловік приїжджає в школу, щоб забрати доньку – потім вчителька бачить його штани і розуміє, що відбувається

Пропонуємо зробити тернопільських «сидячих хамів» відомими

Повідомляє Ровесник 11.06.2018 08:17

Пропонуємо зробити тернопільських «сидячих хамів» відомими

Фото з мережі Інтернет

Ввічливість, взаєморозуміння, повага... Ні, не чули. Попри всі потуги зробити Файне місто європейським, маємо ще кілька важливих "косяків". Одним з них є взаємна повага в громадському транспорті. Дуже часто доводиться спостерігати сумну картину браку вихованості. В першу чергу, це стосується молодих людей, на котрих ми всі так ревно плекаємо надію.

В руках - модний гаджет, у вухах – навушники…  А поряд може стояти старша людина, мати з дитиною, інвалід, чи вагітна жінка. Справді, друзі, який сенс із ЗНО, вищої освіти, коли тут йдеться про нестачу елементарної культури, якої, мабуть, ще в першому класі навчають. Усім нам не вистачає трішки більше любові, поваги і розуміння між собою. Якщо вам живеться не просто, то людям похилого віку тим паче доводиться стикатись із проблемами на кожному кроці.

Проте, нам потрібно бути винятково толерантними і лояльними у своїх висловлюваннях, повчаючи таких "немічних", адже, якщо у них не вистачає свідомості поступитись місцем тим, хто потребує цього, то уявіть як сколихне їх критика. Тому і не так часто роблять їм зауваження, щоб не справдилась давня українська мудрість проте, чого не варто зачіпати, аби не з’явився сморід…

Можливо, батькам справді слід більше уваги приділити вихованню у своїх чад такої чесноти, як людяність. Адже саме тоді молодь стане більш європейською у своїх манерах і вчинках, а Україна повернеться до споконвічних традицій шанування старших, взаємоповаги, культури поведінки та спілкування.

Але це лише прекрасна теорія, яку потрібно якось реалізовувати на практиці серед доволі чисельної сірої базарної публіки, в якої, на жаль, основними є плебейські ідеали та прагнення, виражені кількістю кольорових фантиків та сумнівними віяннями модного писку…

До прикладу, такою практичною реалізацією теорії ввічливості і людяності може бути аналог популярних в соцмережах публікацій про «автохамів». Чому б не скористатись дієвою схемою і відкрити нову рубрику «сидячі хами»? Можливо, саме це пришвидчить процес культурної реабілітації цих суб'єктів із низьким рівнем соціальної відповідальності.

Микола Марципан 


Опубліковано : 11.06.2018 08:17

Переглядів 649

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини