Ректор тернопільського економічного вирішив постріляти?

Повідомляє Відділ інформації та зв'язків з громадськістю ТНЕУ 17.07.2017 11:15

Ректор тернопільського економічного вирішив постріляти?

Фото з Відділ інформації та зв'язків з громадськістю ТНЕУ

Упродовж літнього періоду в Центрі підготовки офіцерів запасу ТНЕУ проходять військово-польові збори. Ректор Тернопільського національного економічного університету відвідав полігон ЦПОЗ  та поспілкувався з курсантами.
 
 
Структурний підрозділ функціонує з 1 жовтня 2007 року. У Центрі підготовка офіцерів триває 2 роки. У перший рік навчання студенти вивчають теоретичні основи психології, основи ведення бою, тактичні стратегії управління вогнем  наземної артилерії та основи захисту від зброї масового ураження. Після другого року навчання – військовий збір, де слухачі здобувають практичний досвід ведення бою. Тренування відбувається на полігоні у с. Біла.
 
Понад 150 студентів Тернопільського національного економічного університету, які пройшли дворічний курс навчання у Центрі підготовки офіцерів запасу згодом складуть військову присягу на вірність українському народові.
 
До слова, на даний момент у центрі проходять військову підготовку 12 дівчат, які так само мужньо сприймають усі виклики військової служби не гірше за хлопців.
 
 
Програма підготовки офіцерів запасу спланована таким чином, що упродовж двох років один раз на тиждень студенти займалися за так званим розпорядком військового дня. Під керівництвом провідних викладачів Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного зі Львова, за плечима у яких чималий досвід на командирських посадах у військових частинах української армії, студенти опановували військову справу. Крім того, активно сприяє навчальному процесу майбутніх офіцерів запасу командування 11-ї Тернопільської окремої гвардійської артилерійської бригади. Зокрема, усі практичні заняття проходять на її навчально-матеріальній базі. Тут студенти мають змогу ознайомитися та вивчити зразки техніки й озброєння, якими оснащені Збройні Сили України.
 
 


Опубліковано : 17.07.2017 11:15

Переглядів 625

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: