Сайт тернопільського медуніверситету найвідвідуваніший в Україні

Повідомляє Platfor.ma ВАЛЕРІЯ ЗАЛЕВСЬКА 28.07.2017 13:49

Сайт тернопільського медуніверситету найвідвідуваніший в Україні

Фото з мережі Інтернет

Platfor.ma проаналізувала сайти кількох десятків українських вишів, щоб виявити найпопулярніший. Виявилось, що найбільш відвідуваною стала сторінка Тернопільського державного медичного університету.

Зараз в Україні більше трьохсот університетів, академій, інститутів та консерваторій. Platfor.ma вирішила дізнатись, сайти яких із них є найбільш відвідуваними. Similar Web – це британська платформа для аналізу поведінки користувачів веб-сторінок та мобільних додатків. Вона збирає і систематизує дані про кількість та тривалість переглядів, залученість, переходи з пошукових систем та соцмереж і багато іншого, що дозволяє з різних сторін підійти до аналізу поведінки користувачів того чи іншого сайту.

 

Серед сторінок українських вишів за останні півроку (з 17 січня по 17 липня) найбільш відвідуваним є сайт Тернопільського державного медичного університету з 2,07 млн переглядів. Це може пояснюватися тим, що навчання у ВНЗ відбувається з використанням системи Moodle, за якою студенти весь час звертаються на сайт. 

 

Перший у рейтингу топ-200 університетів України НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – другий за відвідуваністю з 1,33 млн переглядів.

 

Третім став Сумський державний університет з 1,11 млн гостей.

 

Четверту позицію займає найкращий за Консолідованим рейтингом вузів України 2017 року – Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка з 1 млн переглядів.

 

П'ятим у переліку є сайт Вінницького національного технічного університету з майже 856 тис. переглядів.

 

Наступні дві сходинки займають сторінки львівських вишів: Національного університету «Львівська політехніка» з 810 тис. переглядів та Львівського національного університету ім. Івана Франка з 777 тис.

 

Досить відвідуваним є також сайт Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова – 685 тис. переглядів за останні півроку.

 

Майже 500 тис. переглядів має сайт Національного авіаційного університету.

 

489 тис. переглядів у сторінки Київського національного університету культури і мистецтв.

 

Серед найпопулярніших сайтів українських вишів також сторінка Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова з більше ніж 390 тис. переглядів. 

 


Опубліковано : 28.07.2017 13:49

Переглядів 596

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: