Школярі вчаться влучно стріляти в лазерному тирі

Повідомляє Термедіа 03.01.2018 11:02

Школярі вчаться влучно стріляти в лазерному тирі

Фото з мережі Інтернет

На базі Кривченської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся  семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни», у якому взяв участь  заступник голови Борщівської районної ради Андрій Русенко. Виступаючи перед педагогами, заступник очільника райради зазначив, що за сприяння районної ради придбано інтерактивний лазерний тир, який встановлено у школі. Таке обладнання допомагає розвивати навики чіткого попадання у ціль.

Під час роботи семінару наголошувалося на необхідності розвитку в молоді патріотичної свідомості,  готовності до самореалізації в основних сферах суспільства, у тому числі – його захисті, адже в умовах російської агресії це має надважливе значення.

Про роботу шкільних колективів щодо підвищення престижу військової служби, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку молоді до захисту Батьківщини і служби у Збройних Силах України говорила у своєму  виступі Оксана Король, завідувачка методичним кабінетом. Досвідом роботи у цьому напрямі поділилися також директор школи Галина Яструбчак та вчитель предмету «Захист Вітчизни», депутат районної ради Роман Лижник.


Опубліковано : 03.01.2018 11:02

Переглядів 419

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: