Школярі з Тернопільщини стали переможцями престижного Всеукраїнського конкурсу

Повідомляє Тернополяни 14.05.2018 11:17

Школярі з Тернопільщини стали переможцями престижного Всеукраїнського конкурсу

Фото з мережі Інтернет

Двоє школярів з Тернополя стали переможцями 4-го (підсумкового) етапу XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

У номінації «Література» пальму першості виборола 10-класниця Тернопільської української гімназії імені Івана Франка Касянчук Надія з твором «За кулісами почуттів».

У номінації «Історія» до числа переможців увійшла 11-класниця Тернопільської спеціалізованої школи №29 Христина Дзюба з науковою роботою "Олександр Осецький: Кремнецький воїн УНР".

XVII Всеукраїнський конкурс учнівської творчості проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» з 1 листопада 2017 року по 25 лютого 2018 року.

До розгляду y конкурсі приймалися роботи на тему: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів.

Творчі роботи з літератури за вибором автора могли бути різноманітними за жанром.

Конкурсні роботи з історії - присвячені українським історичним, державним, політичним діячам, відомим особистостям рідного краю, які своєю багатогранною діяльністю вплинули на розвиток і становлення української Держави у різні часи її творення.


Опубліковано : 14.05.2018 11:17

Переглядів 246

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: