«Шлюб за добу» — швидко, вигідно і модно — впевнені на Тернопільщині (Відео)

Повідомляє Терен 03.04.2018 11:17

«Шлюб за добу» — швидко, вигідно і модно — впевнені на Тернопільщині (Відео)

Фото з мережі Інтернет

Пілотний проект Міністерства юстиції «Шлюб за добу» став на Тернопільщині дійсно популярним.

Тож наш край уже випередив за кількістю «швидких» одружень ті регіони, де цю послугу запровадили приблизно у той же час, як у нас. Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції в області Едуард Кольцов.

Нагадаємо, така ініціатива діє в обласному центрі близько року. Вона дозволяє молодятам одружитися фактично того ж дня, як вони подадуть документи.

 – У нас часто так одружуються іноземці, – уточнює він. – Окрім того, учасників АТО ми обслуговуємо безкоштовно. Наприклад, останній такий шлюб уклали хлопець із Київської області, круглий сирота, який служить у Збройних Силах України, і дівчина з Тернопілля. Гарно так було, зворушливо… Насправді, дуже позитивна процедура.

Нагадаю, швидко одружитися закохані можуть, звернувшись до Українського дому «Перемога», що на бульварі Т.Шевченка, 27. Вартість послуги у будні – із вівторка до п’ятниці – становить одну тисячу 767 гривень, а в суботу – 2 тисячі гривень 85 копійок.

Варто додати, що державний «тариф» на звичайну процедуру одруження (із очікуванням не менше місяця з моменту подання заяви – прим.) в Україні давно не змінювали. Він становить 85 коп. Проте урочиста церемонія із усім «букетом» можливих послуг «тягне» у четвер близько 1000 грн. Адже традиційний обряд під супровід магнітофонного запису у будні коштує 300 грн. Якщо у залі є «живий» музичний супровід, то сума відразу зростає до 450 грн. У вихідні і святкові дні молодятам за урочистості доводиться платити приблизно удвічі більше. Пропонують у ДРАЦСі також послугу «Ювілейне весілля». Коштує така «розкіш» – 1000 грн.

 


Опубліковано : 03.04.2018 11:17

Переглядів 228

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини