Сім'я фермерів Стефанюків із Дунаєва вчилася, вчилася і вивчилася

Повідомляє Ровесник Юрій Війтик 08.09.2017 09:15

Сім'я фермерів Стефанюків  із Дунаєва вчилася, вчилася і вивчилася

Фото Ровесник

Група викладачів та студентів Заліщицького аграрного коледжу стали учасниками «Дня поля» на базі господарства сім'ї Стефанюків, яка тісно пов'язана з навчальним закладом.

Юрій Миколайович та Ярослава Петрівна – випускники Заліщицького радгоспу-технікуму (агрономічного та бухгалтерського відділення). Його закінчив син Микола. А обоє синів Петра, Юрій та Олександр і зараз навчаються в коледжі. Цьогоріч серед першокурсників є і син Миколи Вадим.

Підходячи до справи відповідально, сім'я застосовує прогресивні технології, тривалий час співробітничає з такими світовими фірмами як Syngenta та Vitera. І саме ці фірми були організаторами цьогорічного Дня поля, де серед його учасників, крім фермерів, приватних підприємців, реалізаторів засобів захисту та живлення рослин були і викладачі агроколеджу.

Присутні ознайомились з новинками насінневої продукції, систем захисту, систем живлення, оглянули ділянки з гібридами томатів, перцю, капусти, кабачків, баклажанів, кавунів. Отримані знання та буклети фірм дадуть викладачам можливість підвищити ефективність викладання своїх предметів, а студентам іти в ногу з часом та новими технологіями.

 

 

Юрій Війтик, викладач коледжу


Опубліковано : 08.09.2017 09:15

Переглядів 1150

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: