новини ровесника

1
Пояснення Святої Літургії: просто і доступно

2
Курці у розпачі: Сигарети в Україні подорожчають до 100 грн за пачку (Відео)

3
Скандал із сексуальними домаганнями в ЗСУ: Суд оштрафував дівчину

4
5 сайтів, які надихають полюбити історію

5
Тернопільська студенткa прославилась на всю Україну

6
Посміхатися всупереч долі: Зірка «Дизель шоу» Яна Глущенко зізналась, що мало не наклала на себе руки після загибелі Марини Поплавської

7
Субсидії грошима «на руки»: У Кабміні детально пояснили механізм виплат

8
Держава даватиме батькам гроші на няню (Відео)

9
Поцілуй бузька в калатало: кого, як і куди найчастіше посилають українці (18+)

10
У мережі показали, як виглядає Тернопіль з повітряної кулі (Фото)

Скільки потрібно заощаджувати на квартиру в Україні: порівняли ціни і зарплати

Повідомляє news.finance.ua 05.10.2018 19:17

Скільки потрібно заощаджувати на квартиру в Україні: порівняли ціни і зарплати

Фото з мережі Інтернет

Відкладаючи середню зарплату 7 років, українець зможе купити собі однокімнатну квартиру.

Аналітики підрахували, скільки років потрібно збирати на 1-кімнатну і 2-кімнатну квартири, відкладаючи одну середню зарплату. При підрахунку брались об’єкти, які продаються як на первинному, так і на вторинному ринку нерухомості. Згідно з дослідженнями, 62% бажаючих купити квартири дивляться спочатку на ціну, а вже потім на рік побудови.

За основу була взята сім’я з двох осіб, які отримують середню зарплату в своєму регіоні і не знімають житло. В такому випадку один буде повністю відкладати зарплату на квартиру, а на гроші іншого — буде жити сім’я. Дані за рівнем середніх зарплат в регіонах України були взяті з Держстату. Для подальших розрахунків ми брали середню вартість квартир в регіонах, яку перевели в гривні за курсом 28 грн 80 коп за $1.

За даними аналітиків, “на однушку” найдовше доведеться збирати в таких областях, як Київська — 11 років, Одеська — 10 років і Рівненська — 10 років. Швидше вийде назбирати на квартиру в таких областях, як Кіровоградська — 4 роки, Чернігівська — 5 років і Запорізька — 5 років.

У Києві на однокімнатну квартиру не на околиці міста доведеться збирати 8 років. На двокімнатне житло потрібно витратити 12 років.

Ціни на нерухомість, які наводиться — середні. Це означає, що можна знайти квартири дешевше або торгуватися. Також в залежності від професії і окладу, термін накопичення може як збільшитися, так і зменшитися. Наприклад, IT-фахівцям знадобиться вдвічі менше часу: їх середня зарплата в Україні, за даними itc.ua – $2 575. Найскладніше збирати початківцям фахівцям і бюджетникам, зарплати яких часто не дотягують до середніх по регіонах.


Опубліковано : 05.10.2018 19:17

Переглядів 766

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини