Скільки українців живе у Варшаві

Повідомляє Наш вибір 19.08.2017 14:15

Скільки українців живе у Варшаві

Фото з мережі Інтернет

Звідки приїжджають іноземці до польської столиці та які дільниці обирають для проживання? Результати дослідження публікує інтернет-видання www.metrowarszawa.gazeta.pl.

Усього у Варшаві проживає майже 26 тисяч іноземців, що складає не повних півтора відсотки від загальної кількості жителів столиці. Втім, варто наголосити, що реальна кількість іноземців у місті значно більша. Пов’язано це із тим, що статистичні дані, які подає Управління адміністрації та цивільних справ міста столичного Варшава, базуються виключно на підставі офіційних прописок іноземців. Але є й велика кількість іноземців, зокрема українців, які приїжджають до Варшави на тимчасові роботи і не мають потреби прописуватись, а отже до цієї вибірки вони не потрапили.

Кого найбільше?

Повертаючись до офіційних цифр, дослідження доводять, що серед іноземців у Варшаві істотно домінують українці, яких проживає у місті 7644 осіб, удвічі менше в’єтнамців – 3250 і закривають трійку «лідерів» громадяни Республіки Білорусь – 1857 осіб.

Проживає у Варшаві 1422 росіян, 906 французів, 753 індусів, 706 китайців, а найменше у столиці прописано німців (623), 608 британців та 596 італійців. У статті наголошують, що у порівнянні з минулими роками, кількість іноземців у Варшаві зросла. До прикладу, у 2015 році їх налічувалось понад 22 тисячі.

Хто з якого району?

Примітно, що традиційно іноземці найчастіше обирають для проживання дільницю Віланув, де їх кількість складає 5% від загального числа мешканців, потім центр міста та дільниці Влохи, Волю, Мокотув та Охоту. Наприклад, в’єтнамці є безумовними лідерами на дільниці Охота, де їх проживає 934 особи, а також у Влохах, де їх живе 400 осіб. В усіх решта мікрорайонах Варшави на першому місці українці. Поряд із цим, в абсолютно кожній варшавській дільниці проживають громадяни України, Білорусії та В’єтнаму.

 

О.Д.


Опубліковано : 19.08.2017 14:15

Переглядів 480

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: