Sniezka взялася за молодих тернопільських малярів

Повідомляє svoboda.te.ua 30.11.2017 21:15

Sniezka взялася за молодих тернопільських малярів

Фото з мережі Інтернет

На базі Тернопільского ВПУ №4 ім. М. Паращука почала діяти сучасна лабораторія для малярів. Навчально-практичний центр вдалося відкрити завдяки співпраці з фірмою «Sniezka».

На умовах співфінансування – за рахунок коштів компанії та навчального закладу – облаштували кабінет для теоретичної підготовки з використання матеріалів «Sniezkа», навчальну майстерню, а також кабінет і навчальну майстерню для використання лакофарбових матеріалів фірми «VIDARON», які є складовою системи «Sniezka».

Компанії «Sniezka» сприятиме у підготовці висококваліфікованих робітничих кадрів для будівельної сфери як області, так і України.

Загалом в області вже працюють над переобладнанням 17 лабораторій професійно-технічних училищ. Улітку  відкрили лабораторію сантехніка в професійно-технічному училищі в Заводському Чортківського району. Планується відкриття столярної лабораторії на базі коледжу політехнічного університету,  швейної лабораторії на базі Кременецького професійного училища, в яку буде вкладено майже 400 тисяч гривень бюджетних коштів. За рахунок коштів Державного бюджету планується відкриття лабораторії трактористів і комбайнерів на базі професійно-технічного училища в Шумську. 

Про це повідомила обласна газета "Свобода"


Опубліковано : 30.11.2017 21:15

Переглядів 553

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: