Студент Кирило Богданюк працював на сцені праскою, поки Злата Огневич співала

Повідомляє Відділ інформації та зв'язків з громадськістю ТНЕУ 26.11.2017 14:15

 Студент Кирило Богданюк працював на сцені праскою, поки Злата Огневич співала

Фото Відділ інформації та зв'язків з громадськістю ТНЕУ

Студенти  ТНЕУ знову і знову дивують своїми досягненнями. Нещодавно студентська родина поповнилася ще одним неймовірним студентом – Кирилом Богданюком – надзвичайно креативним, талановитим хлопцем.

Його талант – це створення картин оригінальним способом у стилі енкаустики – за допомогою гарячої праски та воскових олівців. Варто відзначити, що за 5 років у хлопця в колекції понад 5 тисяч картин, також він учасник великої кількості мистецьких виставок.

 
Кирило мав унікальну нагоду продемонструвати свій талант під час виступу відомої української співачки Злати Огневич під час заходу, організованого у ПК «Березіль». Багато хто, маючи фантастичні здібності не розвиває їх, посилаючись на брак часу або інші причини. Та це не про Кирила. Цей хлопець – непересічна особистість і талановитий майстер своєї справи. Його картини – справжнє втілення краси, оригінальності і неповторності. У них він вкладає свою душу та власне світобачення. Унікальний самородок, талановитий юнак із чистими очима та світлим серцем, наче промінь сонця у суєтному житті. Його картини випромінюють позитив, радість, бажання сприймати світ різнокольоровим.

 

null
Фото з мережі Інтернет

 


Опубліковано : 26.11.2017 14:15

Переглядів 738

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: