новини ровесника

1
З 1 березня зросте вартість харчування у дитячих садках Тернополя

2
Скільки віджимань від підлоги треба, аби бути здоровим?

3
Тернопільські абітурієнти можуть виграти 20 балів до ЗНО

4
До -17: Синоптики попередили українців про погодний «удар» на вихідні

5
Влаштувала терор: Люта вовчиця за дві години покусала 18 собак і напала на чоловіка (Відео)

6
На Тернопільщині роботодавці пропонували рідкісні вакансії та високі зарплати

7
В Україні переведуть стрілки годинників: Названо дату

8
Батьки опустили п'ятикласника по тюремних поняттях прямо в шкільному туалеті

9
Рабінович: Тиск влади на мене і на канал «112 Україна» – яскрава ознака фашизму

10
Вчені встановили, що чоловіки по-іншому реагують на біль, ніж жінки

Студенти-медики закріплювали знання на олімпіаді

Повідомляє golos.com.ua 17.04.2018 10:17

Студенти-медики закріплювали знання на олімпіаді

Фото з мережі Інтернет

У Тернопільському державному медичному університеті імені Горбачевського відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з "Ендокринології". Участь у цих змаганнях узяли понад 30 студентів з вищих навчальних медичних закладів України.

Майбутніх лікарів із початком олімпіади привітав проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай. Завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1 професор Надія Пасєчко зазначила, що всі, хто в ці дні приїхав для участі в олімпіаді, вже є переможцями. Адже стали кращими з кращих у своїх університетах. 

Під час олімпіади студенти мали виконати низку завдань упродовж чотирьох турів. Перший тур передбачав комп'ютерне тестування з усіх розділів навчальної дисципліни, включаючи запитання з бази даних ліцензованого іспиту "Крок-2". Потрібно було дати відповідь на 100 запитань упродовж 100 хвилин. Студенти з інших міст мали можливість апробувати систему незалежного оцінювання знань, яка успішно діє в цьому університеті впродовж багатьох років. 

Під час другого туру студенти давали письмові відповіді на багаторівневі ситуаційні задачі. Також цей етап передбачав курацію хворого з використанням інтерактивної дошки в центрі стимуляційного навчання. У четвертому турі студенти інтерпретували лабораторно-інструментальні дані з подальшою корекцією лікування.

За результатами всіх виконаних завдань упродовж чотирьох турів перше місце отримала студентка ТДМУ Тетяна Сімора. Другу сходинку посіла студентка Івано-Франківського національного медичного університету Ірина Семенів. Третє місце виборола студентка Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького Марта-Марія Паук, -- повідомили в прес-службі Тернопільського державного медичного університету імені Горбачевського.


Опубліковано : 17.04.2018 10:17

Переглядів 151

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини