Студенти медуніверситету без подарунків не ходять

Повідомляє Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. 10.10.2017 09:15

Студенти медуніверситету без подарунків не ходять

Фото Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

 

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського активно долучаються до доброчиних акцій, допомагаючи тим, хто справді потребує підтримки і уваги. З ініціативи доцента кафедри філософії та суспільних дисциплін Тараса Кадобного, українських та іноземних студентів організовано загальноуніверситетський волонтерський рух – «MISERICORDIA».

В перекладі з латини це означає добре, милосердне серце.  У рамках цього проекту волонтери допомагають Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центру, де живуть і навчаються діти з обмеженими фізичними можливостями.

«Опікуємося вихованцями закладу вже п’ятий рік, – розповів Тарас Кадобний. – Відвідуємо їх, спілкуємося, частуємо смаколиками, привозимо потрібне медичне обладнання. Цього разу волонтери зібрали кошти і придбали  масажер для ніг, віброгантелі та зручний інвалідний візок. Приємно, що на заклик допомогти дітям активно відгукнулися як українські, так і іноземні студенти  з різних курсів і факультетів. Також  ініціативу  «MISERICORDIA» підтримали члени науково-краєзнавчої студії «Терполяни» і її  керівник – доцент кафедри філософії та суспільних наук ТДМУ Леонід Кравчук».

  

Гостям в обласному навчально-реабілітаційному центрі були раді. 

Студенти першого курсу Андрій Ониськів та Амар Аль Гамар, який приїхав на навчання з Сирії, вручили привезене медичне обладнання. Інші учасники волонтерського руху «MISERICORDIA» роздали хлопчикам і дівчаткам фрукти та солодощі.

 

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.


Опубліковано : 10.10.2017 09:15

Переглядів 428

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: